Reklama

Reklama

Moje zprávy

(pořad)
Publicistický
Česko, 2018

Účinkují:

Jaromír Soukup (moderátor), Tomio Okamura

Obsahy(1)

První televizní zprávy tak, jak vám je nikdo jiný neřekne. (TV Barrandov)

Recenze (71)

SOLOM. odpad!

všechny recenze uživatele

Dejte už někdo tomu magorovi hadr na hlavu, nebo ránu palicí ať se vzpamatuje. Jako já si dokážu představit, že se miliardáři a mediální magnáti musí asi i dost nudit, ale tenhle sebestředný ocas prostě musí být v televizi od rána do večera, neustále vymýšlí další a další stupidní pořady z nichž většinu uvádí sám a sám je i pořádně kurví, protože moderovat neumí a mele jedno hovno za druhým. ()

Eliott odpad!

všechny recenze uživatele

Nedávno jsem tu psal, že zprávy na Nově a Primě jsou špatné. Tohle je však úplně nový level odpadu. Přikládám i srovnání ke zprávám na Nově a Primě a pokud jsem výše zmíněné hodnotil 15-ti a 10-ti procenty, tak tohle je opravdu na bodu mrazu. Tahle prazvláštní oneman show nelze hodnotit jinak nežli nulou. 0% ()

Reklama

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Už viac krát som natrafil pri znudenom prepínaní televíznych programov na reláciu "Moje správy", ktorá sa objavuje na obrazovke českej televízie Barrandov. Vždy som sa pri nej pristavil a započúval do nekonvenčných názorov, ktoré v nej prezentuje generálny riaditeľ Jaromír Soukup. V mnohom s ním do bodky súhlasím. Prekvuje ma, že našiel odvahu takto verejne hlásať myšlienky, ktorým sa zapredaný, manipulatívny mainstream zarputilo vyhýba. Hovorí pravdu, ktorej sa liberálni fašisti desia. Pán Soukup má moju podporu a sympatie. Počúvajte ho. *** ()

Big Bear odpad!

všechny recenze uživatele

Nevím o co se snaží komici jako Pazderková, Pavlásek, Vychodilová, Měcháček, Hynek, Knor a další v pořadu Na stojáka nebo v Prima Comedy Clubu, když proti nim stojí tento bavičský gigant. Moje zprávy, to je panečku One man show a Stand up comedy v jednom ! Dnes poprvé jsem měl tu pochybnou čest sledovat Soukupa jak rozkrývá tajného vydavatele jednoho časopisu a musím uznat, že je to pan hérec. Od smíchu a chichotání co chvilku sklouzával k vlídnému vysvětlování aby i tupá masa jíž je pořad určen dobře chápala sdělované, po chvilce vša už zase pro změnu hřímal spravedlivým hněvem hrozivě zvedaje ukazovík, že v dalším dílu Zpráv všechno detailně rozkryje... Fakt prdka! ODPAD jak vyšitý, pochopitelně. ()

Beckett51 odpad!

všechny recenze uživatele

"Zprávy" aneb komentáře a názory jednoho pána, který si množstvím svých pořadů kompenzuje minimálně dvojnásobně menší množství něčeho jiného. Člověk by se nad tím aspoň zasmál, ale když už takovejhle cringe vidí po sto padesátý šestý, tak už ani ten smích nepřichází. Jen smutek a stesk po kanálu TV Regina, která nebyla sice o nic míň dementní, ale aspoň nevyužívala nemohoucnost důvěřivých a snadno ovlivnitelných lidí, kteří věří všemu, co pan Jaromír řekne... a podle toho to potom taky vypadá v našich komorách. ()

Zajímavosti (1)

  • Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) v květnu 2019 uložila pokutu 200 000 korun společnosti Barrandov Televizní Studio, protože část pořadu nazvaná „Ryba smrdí od hlavy“ obsahovala tvrzení ohledně problematických zakázek, která byla, dle názoru vysílací rady, předkládána jako fakta, přičemž zainteresované osoby a subjekty nedostaly prostor se k těmto domnělým faktům vyjádřit. [Zdroj: Novinky.cz] (Duoscop)

Reklama

Reklama