poster

Moje zprávy (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2018

Účinkují:

Jaromír Soukup (mod.), Tomio Okamura
 • MM_Ramone
  ***

  Už viac krát som natrafil pri znudenom prepínaní televíznych programov na reláciu "Moje správy", ktorá sa objavuje na obrazovke českej televízie Barrandov. Vždy som sa pri nej pristavil a započúval do nekonvenčných názorov, ktoré v nej prezentuje generálny riaditeľ Jaromír Soukup. V mnohom s ním do bodky súhlasím. Prekvuje ma, že našiel odvahu takto verejne hlásať myšlienky, ktorým sa zapredaný, manipulatívny mainstream zarputilo vyhýba. Hovorí pravdu, ktorej sa liberálni fašisti desia. Pán Soukup má moju podporu a sympatie. Počúvajte ho. ***(12.5.2019)

 • suzanne1997
  *****

  Já nevím, jak ostatní, ale já se při sledování tohoto pořadu opravdu královsky bavím. :D A hned taky vysvětlím, proč. Jde o tohle: Už od první minuty mi přišel jeho komentář neuvěřitelně směšný, to jak se s elegancí slona, nic proti slonovi, přesunul za svůj pultík bylo přímo k popukání, jeho následné blekotání by mi nebýt toho, že jsem seděla na židli asi podlomilo nohy. Na jednu stranu chápu, že televize Barrandov potřebovala zprávy, na druhou mě však udivuje ten název, který je vlastně v rozporu s tím, co od zpráv očekávám. Jestli někdo považuje dvanácti minutové, nazvěme to komentováním, komentování událostí, které, nevím jak podle ostatních, ale podle moderátora, hýbou světem za nějaké zpravodajství, tak nevím, z jakého to vesmíru vlastně pochází. Navíc kung-fu, nebo to je jen nesmyslné máchání rukama?, které předvádí ukazuje události v úplně jiném světle. Když k tomu přičteme, že se u toho sem tam, spíše více než méně, zakoktá, voala vyjdou z toho Moje zprávy, rádoby publicistický pořad, ze kterého se vlastně nedozvíte vůbec nic! Uvažuju nad tím, jestli ho má vůbec cenu sledovat, ale ve finále, proč se sem tam nepodívat na to, jak ze sebe někdo, tím někým samozřejmě nemůže být nikdo jiný než generální ředitel této televize, dělá dobrovolně šaška. Tímto se omlouvám všem, kterým se tento pořad líbí a berou jej vážně, s mým názorem, že se Jaromír Soukup na moderování zpráv nehodí, i když tohle podle mě ani nejsou zprávy, však nikdo nepohne. Děkuju za přečtení a přeji pěkný den, večer nebo však vy víte ... :D(2.11.2018)

 • Slash_Flash
  odpad!

  Na rovinu, pan Soukup je u mě totální nula, která se ze sebe snaží udělat jedničku. Přes jeho 50 pořadů až po jeho tisíc reklam na jeho pořady za hodinu. Nevím jak moc pan Soukup chce ještě klesnout a jak moc ještě chce ze sebe dělat mentála, který jediné co umí, je si dělat propagaci. Ale osobně doufám, že tahle hitparáda co nejdříve skončí a všichni budeme moct chodit spinkat s úsměvem na tváři. Už jen ze sledování jeho Kauz Jaromíra Soukupa si moje mozkové buňky říkaly "Na co ten vůl zase čumí?". Ale bohužel , to nejhorší teprve mělo přijít. Dámy, pánové, mozkové buňky. Představuji vám, Moje Zprávy. Naprostou kokotinu, která tady ještě nebyla. Naprosto otřesné herecké výkony našeho pana Soukupa, jeho tendence překopávat problémy do ještě větší problému a samozřejmě, jeho totááálně blivajzní humor, nad kterým se pozasmějí pouze hluší retardovaní důchodci, kteří se smějí jen kvůli tomu, že vidí se usmívat Soukupa a myslí si že zazněl vtip. Je mi jich líto. A je mi líto všeho co se na pořadech podílejí. A hlavně pana Jaromíra Soukupa, který furt doufá, že si získá jeho vysněnou slávu. Nevím jestli se mu mám smát. chytat se za hlavu nebo plakat. Každopádně, dělám všechno. Mám nápad! Jděte za svým prarodičem a zablokujte jim Barrandov. Život bude krásnější jak pro vás, tak pro ně.(26.11.2018)

 • topi80
  ***

  Tento formát Soukupovi svědčí, dokonce si říkám, že kdyby neměl jiné pořady, ve kterých se snaží jet naopak na vážnou notu, tak by i zde dosáhl vyššího hodnocení. To křečovité kašpárkovství, se kterým se do toho pouští, je docela zábavné, což ho odlišuje od kolegů Maryška, Šidla či Stanka, kde člověk za jejich snahou o zábavné komentování vidí to rudo před očima při pomyšlení, že se jim nedaří někoho vychovávat k neomarxistickému obrazu svému.(13.12.2018)

 • SuzieS
  ****

  kdyz to clovek hodnoti v kontextu doby, moznosti, financi (narozdil od financi Ceske televize), tak to neni tak hrozne, jak to z toho delate ;) Je to jiny pohled na svet, ktery tu uz opravdu chybel. Urovne poradu jako S politiky netancim to nedosahuje, ale alespon neco se v tom ceskem rybnicku objevilo... Jinak bohuzel nema nikdo jiny /kdo ma treba prijemnejsi rec tela/ odvahu. Aktualne zadny lepsi format, bohuzel, neexistuje. Coz ve velice ale velice smutne, ale na momentalni situaci je to proste nadprumer, protoze ten zbytek je jednostrany a znacne neobjektivni. Toto se to snazi aspon vyvazit tim druhym smerem.(4.1.2019)

 • - Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) v květnu 2019 uložila pokutu 200 000 korun společnosti Barrandov Televizní Studio, protože část pořadu nazvaná „Ryba smrdí od hlavy“ obsahovala tvrzení ohledně problematických zakázek, která byla, dle názoru vysílací rady, předkládána jako fakta, přičemž zainteresované osoby a subjekty nedostaly prostor se k těmto domnělým faktům vyjádřit. [Zdroj: Novinky.cz] (Duoscop)