Reklama

Reklama

Moje zprávy

(pořad)
Publicistický
Česko, 2018

Účinkují:

Jaromír Soukup (moderátor), Tomio Okamura

Obsahy(1)

První televizní zprávy tak, jak vám je nikdo jiný neřekne. (TV Barrandov)

Recenze (70)

dyxhgd odpad!

všechny recenze uživatele

Ubohý zoufalec, co jak u piva vykládá jakési zprávy, které si načetl na zpravodajských webech. Neumí mluvit, vyprávění není vnitřně konzistentní ani zábavné. Intelektuální přínos taky nulový. A ještě ke všemu tam cpe jakési názory nebo hodnocení, které jen ukazujeho omezenost. Katastrofa a ztráta času. ()

ESNYR

všechny recenze uživatele

Myslím že se můžeme do budoucna těšit na to že tento chlapík, převezme Klenot TV, Barbaru, Vztahy, Tajenku, Ostříháno a další. Jedno tomuto pánovi ale uznat musím. Aby si splnil sen, tak si tu televizi koupil. Takto se plní sny. Gratuluji. Pokud jsem snad před pár lety prohlásil že Barrandov je dno televizního vysílání, tak zrovna za to bych se chtěl omluvit, protože to co je Barrandov zač teď, je na hony vzdálené tomu jak kvalitní byla tato televize před 5, 6 lety. ()

Reklama

Big Bear odpad!

všechny recenze uživatele

Nevím o co se snaží komici jako Pazderková, Pavlásek, Vychodilová, Měcháček, Hynek, Knor a další v pořadu Na stojáka nebo v Prima Comedy Clubu, když proti nim stojí tento bavičský gigant. Moje zprávy, to je panečku One man show a Stand up comedy v jednom ! Dnes poprvé jsem měl tu pochybnou čest sledovat Soukupa jak rozkrývá tajného vydavatele jednoho časopisu a musím uznat, že je to pan hérec. Od smíchu a chichotání co chvilku sklouzával k vlídnému vysvětlování aby i tupá masa jíž je pořad určen dobře chápala sdělované, po chvilce vša už zase pro změnu hřímal spravedlivým hněvem hrozivě zvedaje ukazovík, že v dalším dílu Zpráv všechno detailně rozkryje... Fakt prdka! ODPAD jak vyšitý, pochopitelně. ()

waits 

všechny recenze uživatele

Po vzoru kazatelů z amerických televizí Soukup tvaruje své diváctvo směsí lidového projevu, záblesků ironického humoru (dikce Jana Krause), napadání oponentů, vulgarit, ale také , myslím, nelíčeného zájmu o politické dění. Soukup je sebestředný egomaniak, sám sebe viditelně rád poslouchá a na stadnardního posluchače, zvyklého na kultivovaný projev mainstreamového moderátora může působit až odpudivě, na druhou stranu Soukup umí mluvit dlouho dobu zpatra a má určíté, pravda, trochu obludné až panoptikální, charisma. Kdo chce, at se dívá, dozví se ale jen, jak vypadá svět optikou svérazného demagoga. Za mě, chvilku legrace, pak ztráta času. ()

Beckett51 odpad!

všechny recenze uživatele

"Zprávy" aneb komentáře a názory jednoho pána, který si množstvím svých pořadů kompenzuje minimálně dvojnásobně menší množství něčeho jiného. Člověk by se nad tím aspoň zasmál, ale když už takovejhle cringe vidí po sto padesátý šestý, tak už ani ten smích nepřichází. Jen smutek a stesk po kanálu TV Regina, která nebyla sice o nic míň dementní, ale aspoň nevyužívala nemohoucnost důvěřivých a snadno ovlivnitelných lidí, kteří věří všemu, co pan Jaromír řekne... a podle toho to potom taky vypadá v našich komorách. ()

Zajímavosti (1)

  • Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) v květnu 2019 uložila pokutu 200 000 korun společnosti Barrandov Televizní Studio, protože část pořadu nazvaná „Ryba smrdí od hlavy“ obsahovala tvrzení ohledně problematických zakázek, která byla, dle názoru vysílací rady, předkládána jako fakta, přičemž zainteresované osoby a subjekty nedostaly prostor se k těmto domnělým faktům vyjádřit. [Zdroj: Novinky.cz] (Duoscop)

Reklama

Reklama