poster

Moje zprávy (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2018

Účinkují:

Jaromír Soukup (mod.), Tomio Okamura
 • Big Bear
  odpad!

  Nevím o co se snaží komici jako Pazderková, Pavlásek, Vychodilová, Měcháček, Hynek, Knor a další v pořadu Na stojáka nebo v Prima Comedy Clubu, když proti nim stojí tento bavičský gigant. Moje zprávy, to je panečku One man show a Stand up comedy v jednom ! Dnes poprvé jsem měl tu pochybnou čest sledovat Soukupa jak rozkrývá tajného vydavatele jednoho časopisu a musím uznat, že je to pan hérec. Od smíchu a chichotání co chvilku sklouzával k vlídnému vysvětlování aby i tupá masa jíž je pořad určen dobře chápala sdělované, po chvilce vša už zase pro změnu hřímal spravedlivým hněvem hrozivě zvedaje ukazovík, že v dalším dílu Zpráv všechno detailně rozkryje... Fakt prdka! ODPAD jak vyšitý, pochopitelně.(21.2.2019)

 • Gulde
  odpad!

  Zkusil jsem na to koukat a zaměřit se na samotného p. Soukupa a odhadnout jej jako člověka...je nemocný, hloupý, provokatér, nebo prostě jen zmrd? Asi od každého trochu. Normální člověk si totiž přeci nezaloží zpravodajství s názvem MOJE ZPRÁVY, kde se akorát se svým dost nevyvinutým smyslem pro humor snaží bavit své diváky svými komentáři týkající se aktuálního dění. Přitom používá stejně chabě rozvinuté gestikulace, při které neustále překládá ze strany na stranu své imaginární balíčky, což občas proloží vykládáním karet (tentokrát už bohužel reálných), které danou zprávu nějakým způsobem, obvykle rádoby vtipným, doplňují. Větší hodnotu než tyhle "zprávy" pro mě měl Vlastík Plamínek se svou extraterestriální relací. Inu, komu není pomoci...(19.2.2019)

 • holyterry
  odpad!

  Zprávy a i zpravodajství podle jejich definic by měli být rychlé, přesné, vyvážené, nepředpojaté, poctivé při výběru a hlavně objektivní. Ani jeden z těchto bodů u těchto "zpráv" není splněn takže by se tahle šaškárna neměla jmenovat Moje zprávy ale spíš Názory Jaromíra Soukupa. Nejspíš napíšu samotnému Soukupovi aby mi dal tři čtvrtě milionu za odškodnění. Protože jsem díky jeho "zprávám" dostala rakovinu oční sítnice a na černém trhu stojí tři čtvrtě milionu.(25.11.2018)

 • zeleznak

  Vetsina z vas to nepochopila. P. Soukup ma svoji cilovku, ktera bystrosti a nadhledu moc nepobrala a vse glosuje ve stylu "vsichni kradou, vsichni lzou, vsichni...". Spis si myslim, ze by toho mel vyuzit student psychologie a vzit si ho za tema sve zaverecne prace. I kdyz toto je mozna az pro habilitacni praci😆.(12.5.2019)

 • ESNYR

  Myslím že se můžeme do budoucna těšit na to že tento chlapík, převezme Klenot TV, Barbaru, Vztahy, Tajenku, Ostříháno a další. Jedno tomuto pánovi ale uznat musím. Aby si splnil sen, tak si tu televizi koupil. Takto se plní sny. Gratuluji. Pokud jsem snad před pár lety prohlásil že Barrandov je dno televizního vysílání, tak zrovna za to bych se chtěl omluvit, protože to co je Barrandov zač teď, je na hony vzdálené tomu jak kvalitní byla tato televize před 5, 6 lety.(2.11.2018)

 • - Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) v květnu 2019 uložila pokutu 200 000 korun společnosti Barrandov Televizní Studio, protože část pořadu nazvaná „Ryba smrdí od hlavy“ obsahovala tvrzení ohledně problematických zakázek, která byla, dle názoru vysílací rady, předkládána jako fakta, přičemž zainteresované osoby a subjekty nedostaly prostor se k těmto domnělým faktům vyjádřit. [Zdroj: Novinky.cz] (Duoscop)