poster

Moje zprávy (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2018

Účinkují:

Jaromír Soukup (mod.), Tomio Okamura
 • filmmovier
  odpad!

  Vztekající se a nadávající Mirda Soukup v JEHO zprávách uráží prakticky každého, honí si ego, zastává se Kačenky Brožové, rozdává moudra, nadává, honí si ego a tak pořád dokola... Už se mi ani nechce psát žádné vtipné komentáře, protože jsem z toho psychopata smutný. A on je smutný též. Protože JEHO zprávy jsou satirický pořad a on dělá satiru. A ta je tak vynikajicí, že ji nikdo nepoznal. Včetně mně. Jaromír se sice opravdu může svou celodenní pílí stát špičkovým moderátorem (cha cha), ale k satiře musíte mít vlohy. A tou nejdůležitější je vědět, co to satira je.Jediné, co na tom shledávám satirickým je to, že špičkovým moderátorům nadává do směšných komiků a pořady mimo svou televizi považuje za njestupidnější a nejzbytečnější ve všech možných vesmírech. Asi se nikdy neviděl v tej svej televizi. Procentuální hodnocení tohoto pořadu se nedá vyjádřit v žádném směru jakékoliv stupnice. A satira tohoto pořadu spočívá v něčem úplně jiném. V tom názvu - Zprávy? Kdeže. Kdoví, co ty bláboly pomatené a zcela šílené mysli vlastně znamenají. Doufám jen, že se o mně v některém svém pořadu Jaromír zmíní a vyzve mně třeba na souboj.(1.1.2019)

 • ESNYR

  Myslím že se můžeme do budoucna těšit na to že tento chlapík, převezme Klenot TV, Barbaru, Vztahy, Tajenku, Ostříháno a další. Jedno tomuto pánovi ale uznat musím. Aby si splnil sen, tak si tu televizi koupil. Takto se plní sny. Gratuluji. Pokud jsem snad před pár lety prohlásil že Barrandov je dno televizního vysílání, tak zrovna za to bych se chtěl omluvit, protože to co je Barrandov zač teď, je na hony vzdálené tomu jak kvalitní byla tato televize před 5, 6 lety.(2.11.2018)

 • OneFreeMan
  odpad!

  Tak tohle je opravdu ale opravdu zlatá perla "publicistiky", ve které se tato země opět přiblížila svým přátelům na východě. Jmenovitě Číně, Rusku nebo snad Severní Koreji. Tedy kde bohatý podnikatel zaštiťuje svými médii rudé funkcionáře, a kde opozice je vystavována jako někde v panoptiku. Lide směj se těmto šaškům... Soukupe, #SorryJako ale směji se tak maximálně tobě a tvým rudým přátelům. Navhruji vypsat veřejnou sbírku na Jardu Soukupa za účelem zaplacení letenky na dálný východ bez možnosti vrátit se kamkoliv do civilizované světa, tedy alespoň toho světa kde rudá nepředstavuje. (Což zde v Czechii může být trochu problém, právě díky takovýmto představitelům rudé ideje) NO PROSTĚ HUMUS A ODPAD jako každý kdo obdobnou "show" pouští do etheru!!!(12.4.2019)

 • Gulde
  odpad!

  Zkusil jsem na to koukat a zaměřit se na samotného p. Soukupa a odhadnout jej jako člověka...je nemocný, hloupý, provokatér, nebo prostě jen zmrd? Asi od každého trochu. Normální člověk si totiž přeci nezaloží zpravodajství s názvem MOJE ZPRÁVY, kde se akorát se svým dost nevyvinutým smyslem pro humor snaží bavit své diváky svými komentáři týkající se aktuálního dění. Přitom používá stejně chabě rozvinuté gestikulace, při které neustále překládá ze strany na stranu své imaginární balíčky, což občas proloží vykládáním karet (tentokrát už bohužel reálných), které danou zprávu nějakým způsobem, obvykle rádoby vtipným, doplňují. Větší hodnotu než tyhle "zprávy" pro mě měl Vlastík Plamínek se svou extraterestriální relací. Inu, komu není pomoci...(19.2.2019)

 • xulux
  odpad!

  Když nemáte soudnost a myslíte si, že děláte jako jediný vše dobře, vyházíte moderátory a začnete si to moderovat sám. Proč ne, možná už vyházel všechny a sám si režíruje, ovládá kamery, svítí, stříhá ... Toto je už nemoc, opravdu mu někdo nasaďte léčbu, může být nebezpečný svému okolí ... A hlavně to pojmenování pořadu MOJE, to už naznačuje hodně z jeho psychického problému ...(30.10.2018)

 • - Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) v květnu 2019 uložila pokutu 200 000 korun společnosti Barrandov Televizní Studio, protože část pořadu nazvaná „Ryba smrdí od hlavy“ obsahovala tvrzení ohledně problematických zakázek, která byla, dle názoru vysílací rady, předkládána jako fakta, přičemž zainteresované osoby a subjekty nedostaly prostor se k těmto domnělým faktům vyjádřit. [Zdroj: Novinky.cz] (Bioscop)