Vřískot (2022)

Není to špatné, dokonce lepší než poslední díly před, ale ta stopáž, ta zabíjí. První hodina doslova na usnutí, pak velice hezký závěr s moderními vražednými prvky

Případ Roubal (2021) (seriál)

Tak nakonec absolutně zabitý potenciál tohoto tématu. Kdyby to bylo i s vraždami a celým příběhem, ale takhle. Velká škoda...

Případ Roubal - Epizoda 1 (2021) (epizoda)

Musím ubrat hvězdu, jako jo je to hodně dobrý, ale... Po dvou dílech, kdy se člověk nic v podstatě nedozvěděl a nedosytil, tak zbývá poslední díl a mám obavy, že tak obsáhlé téma nebude na počet dílů stačit. Škoda, že se spíš nesoustředilo na samotného Roubala, než na soudní proces. Kdyby to mělo 10 dílů, tak věřím, že to mohl být top seriál, ale takhle to bude nadprůměr. Ale třeba se budu mýlit

Tiché místo: Část II (2020)

Lepší než jednička, ale sraží to závěr filmu. Oproti jedničce jsem se nenudil, což je hlavní.

Open 24 Hours (2018)

Sorry to je tak neskutečně blbý, ze ten scénář nemohl přečíst a odsouhlasit žádný svéprávný člověk. Fuj...

Utažení (2020)

Ze zacatku to melo hlavu a patu, pak uz jenom patu a kdyz to ztratilo patu, ukazal se anal. Takhle nejak bych dal popisek k tomuto filmu

Dárek do cely č.7 (2019)

Turecka zelena mile zkombinovana se shawshankem. Nadherny film do top stovky na zebricku