Padi Padi Leche Manasu

• Indie పడి పడి లేచె మనసు (více)

Aljak

Zaujímavý Telugu romantický kúsok. Jeden z tých filmov, ktoré sú na začiatku absolútne nevýrazné a ťažkopádne, no čím bližšie je koniec, tým kvalita priamo úmerne rastie vyššie a vyššie! Po scenáristickej stránke jasný nadpriemer, ale to prevedenie, ktoré bolo občas zbytočne príliš teatrálne a cez čiaru, trochu zaostalo za svojim potenciálom. Postava egocentického Suryu mi počas väčšiny filmu prišla absolútne protivná, a u mňa osobne nevyvolával tento chlapec len minimálny súcit. To však nič nemení na nepopierateľnej kvalite tohto filmu, najmä finálna etapa stála za to! Inak, tie nepálske kulisy Bhaktapuru boli naozaj impozantné - dokonca aj reálne katastrofálne zemetrasenie (ktoré sa odohralo v roku 2015) zvýraznilo emočný dosah filmu. Nebyť toho biedneho začiatku a prehnanej teatrálnosti, mohlo to byť aj 5*. ()

Andrea1717

Nádherný film, ktorý sa dá zhrnúť do jednej vety. Zamiluje sa do nej, snaží sa ju získať, chvíľu sú šťastní a potom to za 5 minút pokašle a zvyšok filmu sa ju zase snaží získať. Krásna hudba. Veľmi vydarený film, námetom, hercami aj hudobne. No je to Sai, tá ešte nikdy nič nepokazila a hlavným hrdinom to veľmi ladilo. ()