Made in Heaven (TV seriál)

Drama / Romantický

Indie, 2019, 7 h 30 min (Minutáž: 43–63 min)

Arjun Mathur, Sobhita Dhulipala, Jim Sarbh, Kalki Koechlin, Shashank Arora, Shivani Raghuvanshi, Natasha Singh, Zachary Coffin, Vinay Pathak, Dalip Tahil, Manish Mishra, Natasha Rastogi, Sanjay Dadich, Krishnakali Ganguli, Ayesha Raza, Manini M. Mishra, Yashaswini Dayama, Shalva Kinjawadekar, Saket Sharma, Vijay Raaz, Suchitra Pillai, Neena Gupta, Jan Graveson, Alejandro Muñoz, Maanvi Gagroo, Oroon Das, Anjum Sharma, Ramakant Dayama, Baljeet Kaur Nanda, Natasha Azad, Pravishi Das, Kashyap Kapoor, Preeti Mamgain, Sahil Mehta, Hrishitaa Sharma, Satyajeet Sharma, Harman Singh, Vijay Gupta, Rajshree Gupta, Mallika Singh, Inderpal Singh, Taaha Shah Badusha, Deepti Datt, Lalit Behl, Ronjini Chakraborty, Sonali Sachdev, Deepti Naval, Shweta Tripathi, Ravish Desai, Amrita Puri, Manjot Singh, Rahul Vohra, Tanmay Dhanania, Surendra Pal, Rasika Dugal, Pavleen Gujral, Pulkit Samrat, Vikrant Massey, Denzil Smith, Jay Oza, Pawan Chopra, Ivana Kaur, Manish Anand, Preetika Chawla

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

První dva díly jsou spíše seznamovací a nijak zvlášť mě nenadchly. Od třetího dílu ovšem autoři začínají utahovat smyčku kolem krku jednotlivých postav, problémy při přípravách svateb jsou mnohem zajímavější a osobnější, přičemž naši hrdinové zároveň prožívají těžké chvíle ve svém vlastním soukromém životě. Šestý díl pak servíruje mimořádně silnou dávku emocí, která vás chytí pod krkem a téměř zlomí srdce. Přičtěte si neokoukané exteriéry a jedinečnost indických svatebních obřadům, a vyjde vám velmi zdařilý počin hodný pozornosti.(20.7.2019)