Luxusní domy

• Austrálie Luxury Homes Revealed
Dokumentární / Reality-TV
Austrálie, 2017, 68x22 min

Stalo se vám už, že jste šli kolem plotu s překrásnou velkou bránou, za kterou vystavoval na odiv své přednosti luxusní dům nebo elegantní zámeček, a vy jste si uvědomili, že by vás hrozně zajímalo, jak to vypadá uvnitř? Nyní můžeme vaši zvědavost alespoň částečně ukojit! Dostali jsme povolení k návštěvě a podrobné prohlídce několika nejluxusnějších obydlí světa. Můžeme směle vstoupit. Připojte se k týmu vedenému moderátorem Gary Taklem, který navštíví soukromé vily hollywoodské elity, tech miliardářů a jiných superboháčů, a seznamte se s životem horních deseti tisíc. V jejich neuvěřitelně luxusních rezidencích se najde prakticky všechno - od podzemní bowlingové dráhy až po bujné střešní zahrady. (TV Spektrum)

gabin(a)

Domy jsou nádherné, až na to že většinou z papundeklu a co fakt nemůžu, jsou všudypřítomné bodovky, i kolem luxusních lustrů. Ovšem mám vždycky chuť vypnout zvuk, protože ten komentář se fakt nedá!!! To je samé superluxusní, bohatí a slavní, bohatí, superbohatí, boháči, superboháči, celebrity a pořád dokola, 100x v jednom díle. Všechna různá pochvalná adjektiva se tu překládají slovem úžasné. A nejlepší je výraz majestátné. Naposledy jsem nevěřícně kroutila hlavou nad termínem gruzínský dům. Debilní překladatel/ka zná asi jen Georgii jako Gruzii a tak Georgian house přeložil/a tímhle debilním termínem! ()