Well-Intended Love (TV seriál)

• Čína

Nai he BOSS yao qu wo

• Čína

奈何BOSS要娶我

Romantický

Čína, 2019, 20x40 min

Mělo to jen jediný důvod, proč jsem se na seriál začala dívat, a to, že ti dva si mezi sebou domluvili falešný sňatek. Lehce kostrbatý začátek se překlenul v poměrně realistické vyobrazení tvorby vztahu, aby to skončilo kroucením hlavy a cukrovkou, protože na konci posledního dílu se dokonce zpívá, aby se vyznala láska (nejedná se o ústřední hrdiny, takže ne, není to spoiler). Na jednu stranu hrdinka byla fajn, stála si za svým, byla poměrně svá a hrdina dokázal uznat svou chybu, ale ten příběh... zápletka je opravdu slabá, takže má smysl na to koukat jedině pro interakci postav, které spolu umí mluvit, dokáží reflektovat své činy a dokonce i přemýšlet. Samozřejmě to vše do určité míry, ale pořád je to to nejlepší, co seriál může nabídnout. Je to plné klišé problémů s neklišoidním řešením, páry se nebojí doteků, ani polibků. Kdyby tam byla hluchá místa, nesmyslné scény, slabý záporák a tudíž by to bylo tak alespoň o pět dílů kratší, tak by to byl hodně zajímavý a povedený seriál. Takhle je tam dost nezáživné vaty, kterou ovšem někdo rád. Za mě tak 55 %.(15.6.2019)