Creating Rem Lezar

Ashlee (Courtney Kernaghan) a Zack (Jonathan Goch), dvě osamocené děti, každý den sní o svém imaginárním kamarádovi, superhrdinovi Rem Lezarovi (Jack Mulcahy). Když si jednoho dne společně postaví jeho figurínu, podaří se jim jí vdechnout život a z Rem Lezara se stává skutečná bytost. Společně se musí vydat na cestu za hledáním Remova ztraceného medailonu a poznáním síly přátelství. (Lucas005)

JamesSi

Rem Lezar je Bůh, Rem Lezar je Ďáběl. Rem Lezar může za 11. září. Creating Rem Lezar je téměř skutečná creepypasta. Film, který si neuvědomuje, jak strašidelné některé scény jsou. Zajímalo by mě jestli film vznikl stejně jako Nightman Cometh z Always Sunny in Philladelphia. Možná je to jen nějaké propagační video jakéhosi remlazerského kultu. Co si o tom tvůrce myslel, když to dělal? Když jsme u režiséra Scotta Zakarina, tak je to zajímavá osoba sama o sobě - založil prý první webový webseriál a stále točí filmy a seriály - nyní o "influencerech". Film se objevil i v sestřizích Everything is Terrible, ale já se o filmu dozvěděl až ze série Wheel of the Worst od Red Letter Media. ()

• Postavu zlé poletující entiny Vorocka ztvárnil sám režisér a scenárista filmu Scott Zakarin. (Lucas005)