Kudy mě povedeš, ach srdce moje

Večer v Bombaji. Sžíravé a stále znepokojivější střety drtí jejich vztah natolik, že chatrné švy, kterými je pospojován, můžou každou chvíli prasknout. (Netflix)

Aljak

Dobrá konverzačka veru nie je na zahodenie... Ale táto veru dobrá nebola :( Arogantný, povýšenecký a dominantný chlap takmer po celý film uráža a ponižuje svoju submisívnu priateľku, ktorej sebavedomie musí byť kdesi na úrovni totálneho dna. Človek by povedal, že také niečo je absolútny nonsens, a predsa mám pocit, že kopa žien je na podobný sebavedomých kreténov priam zameraná. Ale späť k filmu... Vizuál nehodnotím (hoci tá dynamická "jednostrihová" kamera bola vcelku zaujímavá), no dialógová časť filmu bola na môj vkus príliš vulgárna, miestami až nechutná - čo v indickej kinematografii asi nemá ani obdobu (aj keď sa obávam, že takýto "new style" tu bude čoraz častejšie). Ale treba zároveň uznať, že zopár dialógov (najmä tých dilematických o vzťahoch a láske) bolo naozaj výborných. 2* ()

Andrea1717

Oh môj Bože, celý film len bla, bla, bla, bla! A keby aspoň o niečom. Režisér tohto filmu je určite fanúšik Woodyho Allena, akoby som sa dívala na jeho pseudointelektuálsky blábol. Dávno som tak zbytočný film nevidela a dúfam, že tak skoro ani ďalší neuvidím. Aj tá jedna hviezdička je len za odvahu takú kravinu vôbec natočiť. ()