Dave Chappelle: Sticks & Stones

Scénář:

Dave Chappelle

Účinkují:

Dave Chappelle

Sticks & Stones je americká stand-up komediální show z roku 2019, kterou napsal a hrál komik Dave Chappelle a režíroval Stan Lathan. Speciál, který produkovali Chappelle i Lathan a distribuoval Netflix, je podrobně popsán jako provokativní pohled na přílivovou vlnu skandálů celebrit, krizi opioidů a dalších vymožeností současné doby. (sator)

BeholdTheFun

Levičáci brečí a já se směju a tleskám. Sice se divím že zrovna Netflix na svoji platformu tohle odsouhlasil, ale jsem moc rád. Politicky nekorektní zábavy není nikdy dost. ()

ToRtiK

pre tých, ktorí tu dávajú 3 a mene * - treba trošku dopsieť. Ten humor je naozaj náročný pretože ak sa na to pozeráte len z pohľadu čo je na povrchu tak vám to vtipné nepríde - to je pravda - ale len preto lebo tomu nerozumiete resp. nechápete podtóny a skryté významy. Dave bol jeden z najlepších stand-up komikov - ale teraz JE najlepší - NIK sa na neho nechytá a to aj preto lebo NIK nedokáže kopírovať jeho humor ()

dragon'88

Neviem kto to je, viem len ze je notoricky nenavideny.  Keby odtial vyskrtal rozne nechutnosti alebo veci cisto pre sokovanie, tak by to bolo slusne.  Niektore vtipy sa vydarili, niektore veci su len take zadumania nad absurdnostou.  Dovolil si ovela viac nez by si dovolil nejaky beloch. ()