Capturing Chris Watts

(TV film)
všechny plakáty
USA, 2019

April Telek

Je 13 augusta, 1:48 ráno. Toto je okamih posledného video záberu, kedy bola tehotná Shanann Watts spozorovaná na žive. Jej osud, ale aj osudy jej dvoch malých detí, Bella a Celeste, boli navždy spečatené. Jej zdanlivo milujúci manžel Chris Watts sa rozhodol, že je čas spáchať zločin, pre ktorý neexistuje žiadne pochopenie. Dokument je skladačkou video záberov z "body" kamier policajtov, ktorí prišli od prvého momentu do kontaktu s týmto nemilosrdným vrahom, videozáznamov z vypočúvania na policajnej stanici a následnou analýzou jeho správania. (*CARNIFEX*)

*CARNIFEX*

Je 13 augusta, 1:48 ráno. Toto je okamih posledného video záberu, kedy bola tehotná Shanann Watts spozorovaná na žive. Jej osud, ale aj osudy jej dvoch malých detí, Bella a Celeste, boli navždy spečatené. Jej zdanlivo milujúci manžel Chris Watts sa rozhodol, že je čas spáchať zločin, pre ktorý neexistuje žiadne pochopenie. Dokument je skladačkou video záberov z "body" kamier policajtov, ktorí prišli od prvého momentu do kontaktu s týmto nemilosrdným vrahom, video záznamov z vypočúvania na policajnej stanici a následnou analýzou jeho správania. Vždy keď vidím tohto skurvysyna, vždy mi stúpne tlak. Na druhej strane, keď sledujem suseda, ktorý ho od prvého okamihu doslova prečítal, je mi do smiechu. Toto jeden z najväčších zmrdov, ktorý je od prvého okamihu tak extrémne čitateľný, pričom si pre svoju narcistickú povahu myslel, že ojebe vyšetrovateľov, no pritom nedokázal ojebať ani len suseda, nejakého kuchára z "KFC", že by si akurát tak zaslúžil: rezať, soliť, zahojiť rany, a stále dookola po zbytok svojho života ..  ()