Premiér

Česko, 2019, 3 h 3 min (Minutáž: 12–26 min)

Epizody(9)

Recenze uživatele topi80 k tomuto seriálu (2)

Premiér (2019)

Vážení přátelé, viděl jsem první díl tohoto skvostu a mohu říci, že snad nikdy v životě jsem neviděl pocitově delší dílo. I kdybych si pustil "Tenkrát na západě" nebo "Bůh odpouští, já ne" v takovém zpomalení, že bych sledování natáhl na 12 hodin, nepřipadalo by mi to tak dlouhé jako dvě třetiny tohoto seriálu, po kterých jsem to vzdal, přestože jsem byl na začátku odhodlán dokoukat to do konce stůj co stůj. Trochu mi to připomínalo Havlovo "Odcházení". Nutno však říci, že i onen autor absurdního dramatu byl jen zíral na Soukupův nápad přivést jím ztvárněného premiéra do diskusního pořadu s Jaromírem Soukupem. ()

Epizoda 6 (2019) (E06)

Jestli se nemýlím, tak je to ten díl, kde je premiér Soukup hostem pořadu moderátora Soukupa. Existují lidé, kteří si myslí, že toho Soukupa je na TV Barrandov trochu moc. Věřím, že takoví pomatenci byli tímto dílem vyvedeni z omylu a sami došli k závěru, že je zde ještě velký prostor pro to, aby Soukupa bylo více. I kdyby se měl rozdvojit. ()