Reklama

Reklama

Sparkling Watermelon

(seriál)
  • Jižní Korea Banjjagineun Woteomellon (více)
Jižní Korea, 2023, 18 h 40 min (Minutáž: 70 min)

Epizody(16)

Obsahy(1)

V roce 2023 se středoškolák Eun-gyeol (Ryeoun), přes den pilný student a v noci kytarista, přenese v čase do roku 1995 a setká se se svým mladým otcem Yi-chanem (Hyun-wook Choi), který si ho splete s bláznem. Eun-gyeol zjistí, že jeho otec se místo do jeho budoucí matky Cheong-ah (Eun-soo Shin) zamiloval do cellistky Se-kyeong (In-ah Seol). Aby vše napravil, připojí se k otcově kapele a doufá, že se mu podaří znovu sblížit jeho rodiče a vrátit se do současnosti. (mikki089)

(více)

Recenze (4)

Gada 

všechny recenze uživatele

Na tomto seriálu se mi líbilo opravdu vše. Drama o cestování v čase do mých oblíbených 90 let vypráví krásný propracovaný příběh o lásce, přátelství a rodině. I přes emotivní scény, při kterých jsem brečela jako želva, na mne seriál působil hřejivě. Moc dobré bylo, jak dobro zvítězilo nad zlem. Herecké obsazení a výkony vynikající. Co je poměrně výjimečné u dnešních dramat, že je skvělé od prvního až do posledního dílu. Nemá slabé místo. Za to dávám 5*. ()

Stifmeister 

všechny recenze uživatele

///   Téma cestování v čase jsem upřímně u k-dramat ještě neviděl, tento počin byl pro mě úplně novou zkušeností a premiérou. Ale musím říct, že jsem si to skutečně naplno užil. Prvních pár epizod bylo trochu hektických, jakmile se ale děj rozvinul, seriál mě absolutně pohltil a nepustil. Příběh byl úžasný, nabídl skvělý závěr, fantastický soundtrack a vynikající herecké výkony, zejména od 설인아씨, která si mé srdce okamžitě získala. Upřímně se těším na její další budoucí projekty. A tohle vše a mnohem víc můžete v tomto dramatu nalézt. Pokud vás zaujímá téma cestování v čase, rozhodně doporučuji tento počin – nebudete litovat. Ano, trochu to bude trvat (seriál by šel možná trochu zkrátit), ale mohu zaručit, že si to opravdu užijete. |8/10| ()

MIRECSK 

všechny recenze uživatele

Aneb, čo dostanete keď spojíte dokopy Školu rocku+Návrat do budúcnosti+CODA? Odpoveďou je parádny námet presne podľa môjho gusta.  Zamiešajte do toho sympatický casting, nádhernú hudbu a dej, ktorý odsýpa od prvého dielu až po posledný, nechajte 16x1 hodinu piecť a vznikne vám 5 hviezdičkový seriál, ktorý si niekedy v budúcnosti znovu rád pozriem.  Pre mňa takmer dokonalosť. Celkom mi nesadol len úplný záver, ktorý mi prišiel až príliš stručný. Kľudne by som zniesol ešte o jednu epizódu navyše, kde by sme sa dozvedeli viacej o zmenách po návrate. Rád by som videl reakcie jednotlivých postáv na Se-kyeong, správanie Se-kyeong k rodičom, keďže ich poznala ako mladých a podobne. Určite by sa dalo vymyslieť veľa zaujímavých scén. ()

TedyM 

všechny recenze uživatele

Jedním slovem nádhera. Tolik emocí a navíc  krásný příběh o rodině, přátelství a touze najít si vlastní cestu. Nejvíc mě bavil vztah Eun Gyeola a Lee Chana, nejvíc dojímal vztah k Cheong Ah. Ústřední čtveřice si zaslouží určitě nějaké ocenění. Seriál není (asi i díky odrazujícímu plakátu) tolik známý, což je hrozná škoda. Přitom má úžasný příběh a super soundtrack. Uvítala bych trochu delší konec po návratu zpátky. SPOILER: Ale jinak to byl nejhezčí happy end ever❤️. ()

Reklama

Reklama