Reklama

Reklama

Junk Gypsies

(pořad)
  • USA Junk Gypsies
všechny plakáty
Reality-TV
USA, 2011, 21 min

Zvuk:

Zach Seivers

Obsahy(1)

1. Dům na ranči: Junk Gypsies předělávají nijaký obývací pokoj pro rančerskou rodinu v Texasu na prostorné místo plné barev.
2. Týden starožitností: Junk Gypsies navštíví týden starožitností, jeden z největších trhů se starožitnostmi v zemi, kde hledají zajímavé předměty, jež by mohli přetvořit a se ziskem prodat.
3. Romantická ložnice ve funky stylu: Junk Gypsies předělávají ložnici pro pár z farmy v romantickém stylu.
4. Veselý obývací pokoj: Junk Gypsies předělávají obývací pokoj mladé rodiny se třemi dětmi a využijí jedinečné předměty jako tabulky s poznávací značkou.
5. Airstream Dierkse Bentleyho: Junk Gypsies mají práci se starým obytným přívěsem Aistream country zpěváka Dierkse Bentleyho. Z nádrže motorky vytvoří nové osvětlovací těleso.
6. Kancelář denních snů: Junk Gypsies dělají na designu řemeslné dílny pro extrémně kreativního klienta. Předělají starý barevný pinball na šicí stolek.
7. Cestovatelský obývací pokoj: Junk Gypsies předělávají obývací pokoj pro dobrodružného cestovatele. Přetvoří starožitnou krabici na poličku a licí formu na konferenční stolek.
8. Pohádkový obývací pokoj: Junk Gypsies se rozhodnou předělat jeden ze svých obývacích pokojů. U Amie vytvoří zábavné poličky s nářadím pro děti.
9. Bohémská ložnice: Junk Gypsies předělávají obývací pokoj pro svého oblíbeného zaměstnance. Staré okno z auta přetvoří na zrcadlo.
10. Klukovská ložnice: Junk Gypsies předělávají ložnici mladého kluka z nudné na skvělou, přičemž se drží tematiky skautu. (Discovery Channel)

(více)

Recenze (1)

FortKnox 

všechny recenze uživatele

Mám rád produkci Discovery, ale tohle je na mě moc. Dvě potrhle ženštiny s účesem z 90 let, vyrábějí nevkusné věci a prodávají je stálým zákazníkům. Kýbl rozstříleli brokovnicí a udělají lustr, z lesního rohu udělají lampičku, rezavou židli natřou nevkusnou barvou za dolar, hold Texas. ()

Reklama

Reklama