Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Animovaný
  • Dokumentární

plakát

Porter Ridge (2013) (TV pořad)

Buran z vrakoviště si žije svůj vlastní život bez pravidel. Ze začátku jsem si myslel, že to snad nemůže myslet vážně, mýlil jsem se. Na užovku si pořídí plamenomet, manželce místo karavanu koupí školní autobus, toaletní papír na záchodě má jen pro případ nouze. Hlava mi nebere jak policajtovi rozebrali auto a dělali sním bordel, královský jsem se bavil.

plakát

Na Pavláska (2020) (TV pořad)

Lukáš si ze sebe umí udělat srandu a umí si ji udělat i z hostů. Vítám i komunikaci hostů mezi sebou.

plakát

Dílna poslední naděje (2017) (TV pořad)

Kdokoliv kdo spoléhá na tuto bandu lidí musí žít v opravdovém zapadákově.

plakát

Junk Gypsies (2011) (TV pořad)

Mám rád produkci Discovery, ale tohle je na mě moc. Dvě potrhle ženštiny s účesem z 90 let, vyrábějí nevkusné věci a prodávají je stálým zákazníkům. Kýbl rozstříleli brokovnicí a udělají lustr, z lesního rohu udělají lampičku, rezavou židli natřou nevkusnou barvou za dolar, hold Texas.

plakát

Vzpomínky na lásku (2004)

Nejlepší film, jaký jsem viděl od Forrest Gump. Asi hodně pomohla má současná situace, vůbec nechápu jak mi mohl tento film, tak dlouho unikat a vidět ho 15 let od premiéry. Má to pomalí rozjezd, ale to vůbec nevadí, protože každou minutou graduje až někde do nebe, bravo.

plakát

Války kontejnerů (2013) (TV seriál)

Hromada amerického testosteronu přihazujíc horentní sumy na obsah kontejnerů. Pozitivně hodnotím velmi svižný střih, díl než začne nudit skončí.

plakát

Take me out (2017) (TV pořad)

Mě se to libí, nesmí se to brát jako seznamka, ale jako show. Holky odmítnou muže jen proto, že by po nich chtěl denně vyžehlenou košili. Dáma se diví, když má prsa pomalu větší než obličej, že se muž zaměřuje na prsa. Rande dost často nevyjde, kvůli tomu, že muž o zvolené ženě ví výrazně méně než ona o něm. Bylo by zajímavé udělat, kdyby byla i opačná soutěž, kdy by 30 mužů usilovalo o jednu ženu.

Osm hrozných (2015)

K tomu mám jen jedno. To musíte vidět.

Dárek (2015)

Polovinu filmu se nic neděje a děje se tak dlouho, že divák z té nudy očekává zvrat. Až přijde, stačí manželovi nechat si udělat test otcovství a je po zvratu a zbude jen ta nuda.

plakát

The Victoria's Secret Fashion Show (2014) (TV pořad)

Tenhle rok si v paměti nezanechám. Holky mi přišli dost podobný, mohli by se od sebe více odlišovat, žádný model nevyčníval nad ostatními. Hudební doprovod dobře vybraný, Taylor Swift opět perfektní.