Mistři bolesti

• USA Kings of Pain

1. Velký náklad bolesti: Pánové si dají rande se dvěma legendárními stvořeními Amazonky: projektilovým mravencem Paraponera clavata a masožravými piraněmi. Po hodinách bolesti od žihadla mravence ponoří Caveman Rob svou zakrvácenou ruku do nádrže s piraněmi.
2. Noční můra v krabici: V bolívijské džungli Adam a Caveman Rob hledají proslulé paralyzující vosy Polistes carnifex, bojové vosy Synoeca a sklípkana největšího.
3. Trest žihadlem: Adam a Caveman Rob míří do Jižní Afriky, aby se postavili obřímu štíru zlatému, drobnému štíru rodu Uroplectes a vysoce jedovatému perutýnovi.
4. Svět bolesti: Adam a Caveman Rob hledají varana nilského a vosy kodulky, ale napadne je ještě smrtelnější zvíře a jen se štěstím se jim podaří utéct a zůstat naživu. Drsný kousanec je uvede v pochyby ohledně své mise.
5. Žár tam dole: Adam a Caveman Rob jedou na asijský ostrov Bali a budou čelit mořskému ježkovi, který málem Cavemana Roba položí, a brouku drabčíkovi, který překoná dosavadní rekord nejvyšší bolesti a způsobí trvalé poškození.
6. Den popravy: Adam a Caveman Rob končí návštěvu Indonésie dvěma doposud nejhoršími kousnutími: od obří asijské stonožky a půlmetrové krajty mřížkované. Zvracení, stehy a potoky krve je nutí položit si otázku, jestli jsou schopni ve svém výzkumu pokračovat.
7. Víla smrti: V Mexiku se Adam a Caveman Rob zapletou se dvěma mučícími zvířaty, včetně jednoho, které překonalo Schmidtovu stupnici bolestivosti. Riskují, když si nechají pokrýt ruce stovkami mravenců a překonány budou dva záznamy Indexu stupně bolestivosti. (History Channel)

giovanni3

Neviděl jsem všechny díly, ale tito "magoři" opravdu neznají bolest. Samo to není nic úžasného prostě desna bolest, řev a hodnocení... 3z5 určitě na 4* to je moc dokola ()