Cholodnyje berega - Season 1

(série)
Drama / Mysteriózní / Thriller
Rusko, 2019, 6 h 39 min (Minutáž: 46–54 min)

Epizody(8)

*CARNIFEX*

5 epizód vydržal “Carnifex”, treba mu dať medailu. Ja skutočne nerozumiem tomu, prečo majú všetci zapotreby jebať do takéhoto námetu sociálne prvky nejakej skurvenej drámy. To už fakt nie je režiséra, ktorý by natočil poctivý, priamočiary, temný, atmosférický thriller s tematikou sériového vraha?? No. A pokiaľ by sa niekto čudoval, prečo je tento extrémne nudný paskvil na úrovni červených políčok, nech si prečíta komentár užívateľa “RypavaDvojka”. Podaktorí by sa mali vrátiť do “zéešky” a základy matematiky si zopakovať, lebo samostatne, percentuálne ohodnotiť (takmer) každú jednu epizódu na úrovni kvalitatívneho priemeru a potom čuduj sa svete, NAJEBAŤ AJ TAK PÄŤ HVIEZD, tak to je pre mňa rovnaká záhada, ako kandidatúra jebnutého Danka so psychopatom z Trnavy na post “majordóma” do tej hranatej kokotiny v Bratislave, čo vyzerá ako hore nohami prejebana stolička. No a teraz poprosím minútu ticha za všetkých, ktorých toto dokázalo čo i len minimálne uspokojiť. Ste hrdinovia, spoločnosť Vám to raz vráti ❤️ ()