Epizody(10)

Recenze uživatele Lacike k tomuto seriálu (1)

A Royal Ass-Kicking (2020) (E01)

Lacné sci-fi jak z produkcie Asylum odohrávajúce sa v nejakých polorozpadnutých špinavých lokáciach v ktorých taký napomádovaný drsný kokotko naháňa mladú kráľovnú, ktorej pred rokmi zabil matku a teraz chce zabiť aj ju. Vyzerá to, že sa takto budú naháňať a špičkovať celý seriál. Žiadne vedľajšie vznešené Star Trekovské motívy v tom nie sú.Trochu mi to tou špinavosťou, úchylnosťou a inakosťou pripomenulo seriál Farscape. Hlavné postavy sú len štyri. Tri kladné a drsný kokotko, ktorý miestami pôsobí jak Darth Vader a hneď na to jak Dark Helmet zo Spaceballs. Má to prekvapivo krvavé akčné scény a silený štýl humoru, ktorý je tak trápny, že je celkom vtipný. Akcia je nasnímaná oldschoolovo, ale pôsobí príliš staticky a nie vždy vydarene. Trikové zábery z vesmíru sú tiež už zastaralé, ale vďaka pestrým farbám to pôsobí jak na tripu a celkom cool. Behom pilotu si ma získali dve z troch hlavných postáv a celkom by ma asi bavilo aj sledovať jak bude v každej epizóde zúriť ten ulizaný kokotko, že mu zase kráľovná ušla pred nosom. Ale sledovať to len s EN titulkami sa mi nechce a asi by ma to aj tak prestalo po pár dieloch baviť, takže jeden diel mi stačí. 5/10. ()