Epizody(4)

Policisté chtějí vystěhovat domorodé vesničany a uvolnit tak místo pro novou dálnici. Narazí ale na starou kletbu a armádu britských zombie vojáků. (Netflix)

Recenze uživatele Trevor k tomuto seriálu (3)

Betaal (2020)

Imdb z 2.500 hodnotení 61%, RT 85% pri 28 hodnoteniach (zrejme členovia štábu a herci) na našej databáze 50%. Čo je viac ako výstižné pretože seriál má ozaj veľmi dobré momenty, ktoré však striedajú tak nezáživné dialógy že to máte chuť vypnúť. 4 epizódy sú pre túto sériu postačujúce, vrcholom bola 1 epizóda a úplný záver, inak to bolo ako na hojdačke. Miestami mi vadila aj tma, ktorá na jednej strane atmosfére pribehu sedela na druhej strane chvíľami nebolo vidieť takmer nič. Zopár efektov stálo ozaj zato tie však zatienilo pár momentov na úrovni masiek na karneval detí vymyslených na poslednú chviľu. A otrasná angličtina tomu tiež nepomohla ale pozerať to v hindštine asi neláka v úvode nikoho. Ale mal som to spraviť, horšie by to určite nebolo. ()

Tunel (2020) (E01)

Po náznaku pointy z minulosti v úvode sa presunieme do súčasnosti, v rýchlosti sa zoznámime s hlavnými postavami, čo to sa dozvieme o nespokojnosti s vládou a korupciou (ako inak Netflix) v Indii a vo svižnom tempe sa dostaneme až k tunelu kde sa dočkáme prekvapenia. Pomerne príjemne prekvapil aj celý úvod aj keď tá tvár jednej z vojačiek a chlapík ktorý si držal črevá boli čo sa týka efektov ozaj na úrovni Bollywoodu... ()

Plukovník (2020) (E04)

Napriek pompéznemu záveru za ten neuveriteľne iritujúci plač v jaskyni prísnejšie hodnotenie. ()