Wo men yong bu yan qi

• Hongkong 我們永不言棄 (více)

EvilPhoEniX

Neskutečně silný, emocionální a intenzivní zážitek. Z Knock Outu je nečekaná pecka, která mé city zasáhla tvrdou ránou. Příběh se zaměřuje na Championa v Boxu, který po zápase je přepaden v baru gangstery s baseballkama, všem dá samozřejmě hutnou nakládačku a jde si odsedět tvrdých 8 let. Po propuštění se dozvídá, že jeho přítelkyně je mrtvá a zanechala mu malou holčičku na starost. Po akčním úvodu se z filmu stává sociální drama, která je naštěstí velmi funkční, jelikož vztah bývalého championa s jeho dcerou je opravdu krásně zobrazen, avšak je zde zámožná matka jeho zesnulé přítelkyńě, která chce vzít holčičku do svého opatrovnictví. Následuje emocionální soudní proces, po kterém příjde ku*evsky zdrcující zvrat, že jsem musel hledat kapesníky ( Říkal jsem si, to si snad režisér dělá pr*el!!). Je to doják jak kráva, který s nepřipraveným divákem jako já doslovně zamává. Naštěstí hlavní hrdina dostane chuť opět boxovat a vyzve dosavadního championa a nutno uznat, že ten finální duel splňuje nejpřísnější parametry všech boxerských filmů. Kamera, příběh, emoce, akce i herci ( holčička hraje skvěle). Opravdu vyzrálý plnohodnotný film.Příběh*****, Akce****, Humor>Ne, Násilí*, Zábavnost****, Hudba***, Vizuál****, Atmosféra****, Napětí***. 8.5/10. ()