Záhady z hlubin

Reality-TV
USA, 2020, 10x42 min

Účinkují:

Jeremy Wade

Jeremy Wade se zaměřuje na nevyřešené záhady související s oceány: od lodí, které zmizely beze stopy, až po ztracený poklad a nevysvětlitelné jevy. (Discovery Channel)

rasistik

Jeremymu asi došli záhady spojené s vodnou faunou alebo len chcel prepnúť, a tak vznikla táto zmes záhad, možných vysvetlení (zdôrazňujem MOŽNÝCH), v ktorej len skupinka ľudí na čele s ním rozpráva a nič zaujímavé sa nedeje. Nič z toho, čo robilo jeho seriály - River Monsters, Dark Waters a Mighty Rivers - zaujímavými, tu nie je. ()

B3n odpad!

Nečudujem sa, že "teória" plochej Zeme má svojich zástancov, naprosto podivné postupy vysvetľovania "mohlo by", štýlu bulvárnych časopisov, hlavne nech mám senzáciu a pocit, že som niečo spochybnil, alebo vysvetlil... "Nie je to síce pravda, ale mohla by byť" - tak by sa mal volať tento pokus o seriál. Vydržal som asi 20 minút, ak ste aspoň raz v živote počuli slovo veda, alebo vedecký prístup, naozaj sa tomuto nezmyslu vyhnite. Toto je pre plochozemcov, tí si, samozrejme, budú čvachtať aj v tejto teórii, ktorá ich, samozrejme, ohúri. ()