Over-the-Rhine

Tragická smrť jediného syna matky, ktorú zapríčinil dospievajúci, na ópiu závislý vodič, bolestivo poznačí jej život. Po zhovievavom, zdanlivo nespravodlivom, rozhodnutí súdu sa jej smútok premení na zúrivosť. Zúfalo sa snaží mladíkovi pomstiť. Zároveň sa ale musí konfrontovať so svojou vierou. A postupne sa niečo začína meniť... (TV Lux)

Hedka

Absolútne nevšedný film, ktorý sa vymyká súčasnej produkcii filmov USA. Dočítala som sa, že táto dráma je jeden z najlepšie hodnotených inšpiratívnych filmov, ktoré kedy mali premiéru na Amazon Prime. U nás to vysielala TV Lux a som rada, že čas, ktorý som s ním strávila bol naozaj zmysluplný. ()

Arsenal83

Silne kresťanský film, ktorý až príliš tlačí na tu vieru, takže sa automaticky 80% publika nebude páčiť. Možno aj viac. Pretože sa točí len okolo toho, okolo vzťahu s Bohom, o tom, ako žiť, odpustiť, vykúpiť sa z chýb atď. Film vhodný na TV Lux či Noe, ale šiel paradoxne aj na verejnoprávnej televízii. ()

Johnny.ARN odpad!

Mohla to byť plne v pohode Bčková dráma, ale ni, museli to tlačiť na kresťanstvo. TV Lux, presne tam, pre miestne vytreté ovečky je tento film určený. ODPAD! ()