Coven

silentname

Tak toto bol teda neuveriteľný film. "Coven" je teda ukážka ako to dopadne, keď šialenstvo dostane krídla a je vypustené von z krabice. Lebo inak by som toto nenazval ako ukážka absolútneho šialenstva a demencie. Na jednu stranu je to skutočne príšerný film, ktorý dokopy nevie čo robiť so svojim scenárom a vytvára tak absurdné momentky, až je to na smiech. Na druhú stranu však musím priznať, že keby som pri tom otvoril plnú fľašu nejakého kvalitného alkoholu, tak je tu pri tom absolútne neuveriteľná párty. Mám pocit, že Lizze Gordon tu reálne napísala viac komédiu, než horor. A o tú sa najviac stará Jennifer Cipola, alias šialená a vždy usmiata Ronnie. Keď som to sledoval, tak som si uvedomoval, že ten film nemá ani hlavu ani pätu, no nebol som schopný si povedať, že to vypnem, lebo ma to z nejakého dôvodu bavilo sledovať. Máme tu líderku čarodejníckeho klanu Ronnie, jej pravú ruku a milenku Jax, hipísáčku Taylor, a trošku ustráchanú no fascinovanú Beth. A ešte sme tu mali Christy, ale tú moc spoznať nestihneme, lebo je v úvode zabitá. A tak namiesto nej príde Sophie, ktorá je ryšavou vyvolenou. Nebudem sa snažiť ani hovoriť reálny príbeh filmu, lebo to nemá zmysel. Povedzme iba to, že sa snažia dievčatá vyvolať ducha silnej čarodejnice... proste hotovo. Je to tak absurdný a stupídny film, až ma to miestami skutočne bavilo. Ale nemôžem mu dať vysoký rating, za to, že ma pobavil tým, že nefungoval. Tento film je všetko čo som si myslel, že reálne bude "Vampire Virus", no tam ma nakoniec Charlie Steeds celkom prekvapil ako dokázal pracovať so svojim budgetom. Tento film nemá jedinú scénku, ktorá je hodná vášho času. Ale uznávam bavilo ma sledovať ako tu ľudia zlyhali na plnej čiare. Hodnotenie: D- ()