Epizody(6)

Dokumentární seriál o historii klasických videoher plný postřehů od průkopníků, kteří přivedli tyhle legendární herní postavy a jejich světy k životu. (Netflix)

Najnou

Ahoj, jsem McFranta, v životě jste o mě neslyšeli a už nikdy neuslyšíte, ale jsem černej, teplej a přešitej. Wow! Spojitost s historií videoher? Anyone? Franto, buď si třeba zelenej, nech si našít na penis pevný trojky a adoruj po večerech sousedovic ovce. Pokud si to ovečky užijou stejně jako ty, je mi totálně šumák co děláš ve svym volnym čase. Ale neni mi šumák, že můj volnej čas, kterej chci pod nátlakem klamavé reklamy strávit s videohrami, jest zaplevelen irelevantním balastem. Dvě hvězdy za přeci jen několik objevivších se zajímavých informací. ()

Razz

Dlho to vyzeralo na päť hviezd a potom - to skončilo. Keď si odmyslím, že seriál obišiel tradičné európske stroje ako Spectrum, Commodore a pod., ktoré boli dôležité pre herný rozvoj aj v našich končinách, žánrovosť prezentovaných hier bola tiež obmedzená. Chýbal napr. fenomém adventúr, strategických hier a viaceré iné. U iných spomínaná mierna chaotickosť poradia a rozprávania tiež nepomohla. Určite by si to zaslúžilo ešte aspoň päť častí, možno druhú sériu. ()

fcapab

Perfektní exkurze do historie vzniku některých her a systémů. Vrátí se vzpomínky a nostalgie na tu dobu, kdy jsme házeli peníze do automatů na pouti, vyprosili si od Ježíška první 8bit, potají hráli ve škole první PC hry na 386... Pěkně přidané animace pro dokreslení atmosféry, stejně tak hudba a to že člověk pozná a slyší lidi, kteří hry tvořili. Pro laika stačí, ale pro znalého bohužel dost krátké na to, kolik toho ve skutečnosti vzniklo a měnilo svět... ()

VerJer odpad!

Sracka protnuta uchylakama. Transka, bukvice, lesby, kolik casu stalo netflix tohle vyblejt. Fakt divna doba kdy se adoruji mensiny s uchylkou a davaji se ostatnim k obdivu. Nikdy driv mi gayove nevadili ale uz jsem na tu tlacenku fakt alergickej, to same u cernochu. Tim jak se vsude tlaci tak uz me to neskutecne sere. A uz je to i v hernim prumyslu. Nezalezi na tom co kdo umi ale jestli dana uchylka jeste nahodou nechybi v tymu. Netflixu nestacilo v dokumentech lhat (viz tvrzeni ze balistiku vymyslel american v roce 1910) jeste pridal agitaci. Divaci mu to ale spocitaji, viz ukonceni srnce na motiv Resident evilu. Musel jsem si ulevit, fakt jsem se nasral. ()