Celebrity na samotce

(pořad)

FireTight

Náhodou jsem na to natrefil a zaujalo mě to. Zajímavý koncept, o tom žádná. Na druhou stranu když sledujete víc než jeden díl, začnou vám ty žblepty maďarských celebrit (nedokážu posoudit) lézt na mozek, protože se točí furt dokola, jsou vlastně o ničem a dost často nedávají žádný smysl. Jako kulisa ke gruntování super, na delší sledování ani omylem. Snad jenom pokud vás zajímá, kdo to nakonec vydržel a kdo ne. ()

Lacike

Po dlhej dobe som dostal chuť na nejakú reality show a u tejto má jedna séria len 5 dielov. Videl som druhú sériu. Štyroch ľudí (vraj nejaké celebrity, ale kto sa má v tých maďaroch vyznať) zavrú na 5 dní do samostatných kontajnerov. Kedykoľvek môžu stlačiť tlačidlo a ukončiť pobyt. Postupne sledujeme ja sa stále viac nudia a prepadajú zúfalstvu, depresii a niektorí tak trochu aj šialenstvu. Koncept je to zaujímavý, ale málo napínavý. Síce im každý deň odoberajú nejaké veci, ale je to príliš monotónne. O nič sa tam nehrá, ide len o to dokázať si, či tam vydržia. Interakcia medzi nimi je logicky nulová a ani ako divák som nemal dôvod niekomu viac alebo menej fandiť. Držala ma len zvedavosť, kto to jak zvláda. Bolo by zaujímavejšie, keby museli medzi sebou nejak súperiť. Napríklad plniť nejaké úlohy za čo by získavali body. Napríklad mohli nechať na nich, či sa vzdajú nejakých vecí a ak áno, tak za to mohli získať body. No čo už, viac to bolo o psychológii a sebapoznávaní sa. Jedna séria aj v tomto prevedení je dostatočne zaujímavá. Ale pozerať viac sérií? Tak to ma neláka. 6/10. ()