Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Krimi
  • Akční
  • Dokumentární

Recenze (531)

plakát

Celebrity na samotce (2020) (pořad) 

Náhodou jsem na to natrefil a zaujalo mě to. Zajímavý koncept, o tom žádná. Na druhou stranu když sledujete víc než jeden díl, začnou vám ty žblepty maďarských celebrit (nedokážu posoudit) lézt na mozek, protože se točí furt dokola, jsou vlastně o ničem a dost často nedávají žádný smysl. Jako kulisa ke gruntování super, na delší sledování ani omylem. Snad jenom pokud vás zajímá, kdo to nakonec vydržel a kdo ne.

plakát

Velký Gatsby (2013) 

DiCaprio se podle mého názoru dokázal přiblížit Redfordovi, nicméně film jako celek svému předchůdci nikoliv. Moderní hudba na mě působila jako pěst na oko, zelené plátno bylo snad všude (a dost často to bylo až moc poznat) a navíc jsem měl z Daisy skoro celý film pocit, jako kdyby byla spíše obětí jednoho špatného rozhodnutí (zatímco v knížce a ve verzi z roku 1974 na mě působila jako marnivá zlatokopka, co je jí vlastně všechno jedno).

plakát

Růžový panter (1963) 

Upřímně, když jsem se včera opět podíval na první díl mé oblíbené série, uvědomil jsem si, že u mého původního hodnocení možná až moc zapracovala nostalgie. Neboť ruku na srdce, vzhledem k dílům, co budou následovat, to na plný počet hvězdiček není ani omylem, spíš na ty tři. Ale díky bohu za tenhle film, či přesněji za to, co díky němu vzniklo.

plakát

Válka skladů Texas (2011) (pořad) 

Samotný koncept Storage Wars se mi vcelku líbí, byť uznávám, že některým lidem může vadit, jak je s věcmi nakládáno. Přeci jenom dříve někomu patřily, dotyčný k nim měl nějaký vztah a nakupující teď řeší jenom kolik za ně mohou dostat. Co se týká účinkujících: nejsympatičtější jsou mi Jenny a Mary s Docem, Ricky a Bubba už tolik ne (byť musím uznat, že co se týká samotných nákupů mi přijdou jako nejlepší) a na úplném spodku mám Victora. U něj mi přijde, že někam přijel, vykládal, co potřebuje, co koupí a pak nakonec neměl skoro vždycky nic. :D

plakát

Štvanice (2014) (pořad) 

Manhunt se mi líbí. Má zajímavý koncept, sympatického "hlavního hrdinu" a skvěle různorodé prostředí. Dávám mu však čtyři hvězdičky a to hlavně z toho důvodu, že mi prostě příliš nesedí ten koncept, že za Joelem neustále běhá kameraman a dokonce i producent. Zkrátka si myslím, že nepřátelské síly díky tomu mají docela velkou výhodu (více stop, snadněji si jich všimnou,...). Daleko lépe to bylo podle mého názoru zpracováno ve Speciálních operacích.

plakát

Zítřek nikdy neumírá (1997) 

Jsem na vážkách, ale nakonec ty čtyři hvězdičky asi přeci jenom dám. Jen tedy ten mediální magnát coby hlavní záporák... ten se moc nepředvedl.

plakát

Zlaté oko (1995) 

Pierce Brosnan je podle mého názoru druhým nejlepším představitelem Bonda (po Connerym) a jeho éra začala vskutku skvěle. Zlaté oko je dobrá Bondovka, byť ta jízda tankem nebo vypouštění jezera mi už tenkrát přišly trošičku moc. :D Nesmím zapomenout ani na skvělou úvodní skladbu a tu divnou Rusku.

plakát

Povolení zabíjet (1989) 

Druhou Daltonovou Bondovkou jsem docela zklamán. Námět je poměrně zajímavý, ovšem zcela nudný a "plochý" záporák Sanchez jej bohužel zcela zničil. Tomu člověku jsem nevěřil ani nos mezi očima a celá ta cesta za pomstou se mi tak vlastně slila do sice povedené, nicméně suché akce. Dech života byl o třídu lepší.

plakát

Dech života (1987) 

V první třetině je tahle Bondovka nejsilnější. Možná je to tím, že se odehrává v Československu a tudíž jsem to daleko více prožíval, ale opravdu, začátek se mi líbil nejvíc. Pak už kvalita šla o něco dolů, přesto si film mé tři hvězdičky plně zaslouží.

Ovládací panel
6 bodů