Moje smrt, moje pravidla

(festivalový název)
  • Argentina Casi muerta (více)

María (Natalia Oreiro) a Javi (Diego Velázquez) jsou celoživotní přátelé. Již více než rok jsou však od sebe odcizeni. Když María utrpí nehodu, při níž se ocitne na pokraji smrti, přátelé se znovu setkají a zjistí, že se vždycky milovali. Javi se nyní musí rozhodnout, zda bude pokračovat v novém životě včetně přítelkyně, nebo vsadí na mladickou lásku, která může každou chvíli zemřít. (Cvalek)

Cvalek

Líbilo se mi to, slušná komedie u které se určitě zasmějete. Natalia umí hrát komedie a ten žánr ji náramně pádné. ()

• Natalia Oreiro si zahrala s režisérom filmu Fernánom Mirásom manželský pár vo filme Re Loca (2018). Behom natáčania filmu zhliadla jeho režisérsky debut El peso de la ley (2017) a povedala mu, že bola nadšená a bola by rada, ak by ju pri ďalšom filme zavolal na akúkoľvek postavu. Tak sa aj stalo. (matthew.17)

12. ročník Festivalu argentinského filmu

12. ročník Festivalu argentinského filmu

25.10.2023

Ve dnech 26. - 30. října 2023 se v kině Lucerna uskuteční již 12. ročník Festivalu argentinského filmu Cine Argentino, který patří již k tradičním kulturním akcím pražského podzimu. „Ani v letošním… (více)