Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Drama
  • Krimi
  • Animovaný

Recenze (132)

plakát

Uprchlíci (2011) (seriál) 

Hm, první série byla hodně dobrá s dobrým nádechem i atmosférou a docela i  dobrou akci.  Co se týče té druhé série tak ta mi už tak skvělá nepřipadala. Ale dalo se to.

plakát

Splašené srdce (2020) 

Perfektní argentinská komedie která rozhodně pobaví, výborné provedení i zpracovaní, tohle se opravdu povedlo.

plakát

Valientes (2009) (seriál) 

Vždyť je to docela sranda, zajímavé. Dle mého bravurní telenovela která dokáže upoutat diváka u televizní obrazovky. Co se tyče příběhu tak ten je klasický o lásce a pomstě…atd. Zpracování se mi líbí i výběr protagonistů je perfektní.

plakát

Svatá Evita (2022) (seriál) 

Užasné zpracovaní i celé provedení a to každé kapitoly, perfektní výběr protagonistu, jednoduše parada. Genialni zpracovaní Evity v podaní famózní Natalie Oreiro která jí zahrála naprosto bravurně, líbilo se mi to.

plakát

Marianne (2019) (seriál) 

První díl vypadal řekněme docela zajímavě ale pak ty ostatní to byla strašná nuda a mix blbostí, ale i tak se dá u toho vydržet i když je to celkem nuda. Hlavní postava byla občas otravná ale krom toho jinak pohoda. Docela slušný nápad ale některé díly by mohly být o trochu líp zpracované.

plakát

K zemi hleď! (2021) 

Začátek se drží velice dobře ale ta druhá polovina filmů a hlavně to provedení je naprosto nudné. Dvě hvězdy za film a jedná za Jeniffer Lawrence které to tady ohromně slušelo.

plakát

Zásek (2021) odpad!

Nudné nezajímavé a dlouhé. Vůbec se mi to popravdě nelíbilo, některé postavy až příliš trapné a řekněme že i otravné, nudné a nezajímavé. Stopáž filmů zbytečně dlouhá. Dobrý námět ale špatné provedení i zpracování a to i ztvárnění postav.