Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Animovaný
  • Dobrodružný

Mortal Kombat (2021)

Rozhodně to není blbé ale původní Mortal Kombat je dle mého lepší, navíc obsazení celkem nic moc. Postava Soni Bladeové se mi nelíbila a ani postava hlavního bojovníka ale když pominu tohle tak celkem dobré no. Souboje se mi docela i líbily ale mohly by byt vice propracovanější  ale žádná katastrofa.

Poslední žoldák (2021)

Taková jednohubka na večer která není k zahození, rozhodně pobaví ale to asi tak vše.

plakát

Lalola (2007) (TV seriál)

Zábavné a geniální. Úžasné zpracování a také i úžasný nápad. Při sledování jsem se bavil a nenudil i když některé postavy jako například otravná dcera šéfa časopisu byla velice otravná ale co by to byl za seriál bez někoho kdo vám nepůjde na nervy:-) :-D Obsazení vynikají Luciano Castro a Carla Peterson v tom to seriálů podávají skvělé herecké výkony. Seriál se mi líbil a jsem s nim spokojený.

plakát

Pequeña Victoria (2019) (TV seriál)

Úvodní znělka je celkem k naslouchaní. Co se tyče seriálu tak také není špatný pravě naopak, líbilo se mi to.

plakát

Shen tan pu song ling (2019)

Docela hodně slabý kousek, který za zhlédnutí určitě stojí. Zpracovaní se mi moc nelíbilo bylo takové suché a nezáživné, co se tyče děje tak ten nebyl špatný ale provedení bylo celkem slabé, film určitě potěšil ale zvlášť nijak neohromil. Je to taková fantasy pohádka s Jackiem. Co se tyče postav abych pravdu řekl tak se mi líbila asi jen jedná postava a to "Jackieho Chana" ostatní postavy byly docela otravné a i nezažívané. Ta romantická linie v tom to filmu se my zdála až zbytečná ale jinak je to celkem hezky film a za podívanost stojí. Nejvíce se mi asi líbila postava Jackieho.

plakát

Jie wen 4: Wan ťie pchien (2019)

Opět vydařené dílo ! Perfektní zpracovaní či provedení celého filmu a to jak po akční stránce tak i po té dramatické, bojové scény byly výborné i dobře zpracované tak samo i celý děj, se závěrečným dílem jsem spokojený. Delší délka filmu by mi vůbec nevadila ba naopak, výborné zakončení série. Donnie Yen svou rolí opět skvělé zahrál tak jako i v předchozích dílech, tahle role mu prostě pádné. Dobrá práce.

Předvánoční večer (2019)

Výborná podívaná i atmosféra,líbilo se mi to. Výborný příběh i skvělé obsazení herců. Takové to filmy o vánocích přímo milují.