Tian guan ci fu

• Čína 天官赐福
Čína, (2020–2024), 9 h 46 min (Minutáž: 22–35 min)

Režie:

Haoling Li

Předloha:

Mo Xiang Tong Xiu (kniha)

Série(2) / Epizody(24)

• Season 1 (2020) - 12 epizod

• Er (2023) - 12 epizod

Příběh korunního prince Xie Liana, který po 800 letech „kultivace“ konečně vystoupil na nebesa. Brzy je však vykázán zpět do říše smrtelníků a vydává se na neobyčejné dobrodružství, při kterém se dozvídá pravdu o nebeských bozích. (mikki089)

Recenze uživatele Petra321 k tomuto seriálu (5)

Fēng qǐ gǔguó (2020) (S01E08)

Záverečná scéna je presne taká akú som si predstavovala pri čítaní knižnej predlohy. ()

鬼王現身 (2023) (S02E01)

San Lang <3<3<3 Skvelé odštartovanie druhej série je ako inak zakončené cliffhangerom, ktorý mi pripomenul, že by som sa mala vrátiť ku knižnej predlohe a dočítať ju do konca. Úžasná animácia si ma podmanila už v prvej sérii, ale teraz, keď vidíme pravú podobu Hua Chenga, je to ešte lepšie. ()

誤入賭坊 (2023) (S02E02)

Hua Cheng >>>>> Oh my, toto bola tak skvelá epizóda... Ak sa nebudú odkláňať od deja, tak druhá séria by mala byť plná spoločných momentov Xie Liana a Hua Chenga. ()

攜君極樂 (2023) (S02E03)

Xie Lian a Hua Cheng sú naozaj skvelý pár. Prekvapivo, čínska cenzúra zatiaľ nezasiahla. ()

惟念一人 (2023) (S02E07)

"No matter what you roll, you can see me." - Hua Cheng. Veľmi som sa tešila na túto vetu a som rada, že ju cenzúra nevystrihla. ()