Reklama

Reklama

zpět na všechny novinky
Jovovichové straší ve věži

Jovovichové straší ve věži

17.10.2008 Autor Cervenak
Konkrétně v hodinové věži. Drtiči počítačových her už určitě tuší, co bude následovat. Legendární hororová videohra Clock Tower míří na filmová plátna. Produkt firmy Human Entertainment způsobil v roce 1995 malou revoluci, protože narozdíl od jiných her necpal do rukou hráčů virtuální zbraně a nechtěl po nich, aby vršili mozky a střeva. Clock Tower je o skrývání se a hledání únikových cest. A o napínavém čekání, jestli vás monstrum či vrah vyčenichá, dohoní, zaskočí a následně rozcupuje na kousíčky. Film, který pro The Weinstein Company natočí Martin Weisz (uznávaný „reklamář“ a „videoklipař“ se kdovíjak nepředvedl dvojkou Hory mají oči), bude v sobě kombinovat prvky všech pokračování videohry, ale ústřední zápletka má vycházet hlavně z druhého dílu. Hlavní hrdinku Jennifer (v podání Brittany Snow) tedy zastihneme v psychiatrické léčebně, která má být útočištěm před smrtící rodinnou kletbou. Tu představuje především děsivý Scissorman, vrah zabíjející své oběti obrovskými nůžkami. Není třeba dodávat, že zdi blázince Jennifer před nebezpečím neochrání. K obsazení filmu se aktuálně přidala Milla Jovovich, která si tak připíše do filmografie další videoherní adaptaci. Natáčení startuje už v listopadu.

Reklama

Související novinky

Režisér Pirátů z Karibiku našel nový projekt

Režisér Pirátů z Karibiku našel nový projekt

03.03.2021

Gore Verbinski (Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly) natočil svůj poslední film v roce 2016, Lék na život stál nějakých 40 milionů dolarů a v kinech vydělal 26. Ještě předtím stál režisér za… (více)

Nový Resident Evil byl dotočen

Nový Resident Evil byl dotočen

29.12.2020

Přestože natáčení začalo teprve v listopadu, nový filmový Resident Evil má za sebou již poslední klapku. Snímek tak nyní čeká rychlá postprodukce a příští září dorazí do kin. Děj se tentokrát bude… (více)

Filmový Resident Evil má obsazení

Filmový Resident Evil má obsazení

07.10.2020

Herečka Milla Jovovich odešla lovit přerostlé obludy do série Monster Hunter, filmový Resident Evil to ale zkusí i bez ní. V chystaném rebootu vycházejícím z populární herní série si tak na nemrtvé a… (více)

Nový Resident Evil vymění akci za horor

Nový Resident Evil vymění akci za horor

22.08.2019

Zatímco herní série Resident Evil se odjakživa držela převážně v mantinelech hororového žánru, filmové adaptace s Millou Jovovich byly pravým opakem. Čistokrevná akční béčka. Režisér nadcházejícího… (více)

Netflix chystá seriálový Resident Evil

Netflix chystá seriálový Resident Evil

25.01.2019

Netflix ve spolupráci s produkční společností Constantin Film chystá novou seriálovou verzi herního fenoménu Resident Evil. Seriál momentálně shání showrunnera, co se příběhu týče, měl by se pak… (více)

Na co se zaměří nový Hellboy?

Na co se zaměří nový Hellboy?

24.08.2018

Představitel nového Hellboye David Harbour (Stranger Things) se nedávno rozpovídal na téma, co jiného oproti předchozím filmům přinese jeho titulní hrdina. Zaprvé bychom se měli dočkat nové záporačky… (více)

5. ročník festivalu Future Gate

5. ročník festivalu Future Gate

07.02.2018

Pátý ročník festivalu science fiction filmů zavítá do pěti měst. Jako každý rok představí časem prověřené klasiky i filmové novinky, a nově i dokumenty, workshopy, velkolepý koncert nebo diskuse se… (více)

Nový Hellboy má datum premiéry

Nový Hellboy má datum premiéry

15.09.2017

Třetí Hellboy od Guillerma del Tora byl letos definitivně pohřben a prakticky okamžitě se objevil reboot. Nikdo nečekal, že by se nová a drsnější verze od Neila Marshalla hýbala extra rychle. Na… (více)

Hellboy nabírá herce

Hellboy nabírá herce

22.08.2017

Už příští měsíc se začíná točit pořádně drsný reboot Hellboye v režii Neila Marshalla (Hra o trůny). Rudocha si v něm zahraje David Harbour (Stranger Things), profesora Brooma Ian McShane (Američtí… (více)

Hellboy vs. Milla Jovovich

Hellboy vs. Milla Jovovich

09.08.2017

K novému Hellboyovi, v němž si rohatého borce zahraje David Harbour (Stranger Things), se nedávno připojil Ian McShane jako profesor Broom. Režisér Neil Marshall tím jasně ukázal, že se docela vyzná… (více)

Špionážní mimozemská invaze

Špionážní mimozemská invaze

06.09.2014

Režisér James McTeigue asistoval sourozencům Wachowským u Matrixu nebo Speed Racera, po comicsovém debutu V jako Vendeta ale příliš štěstí neměl. Sci-fi remake Invaze, mlátička Ninja Assassin ani… (více)

Underworld čeká reboot

Underworld čeká reboot

28.08.2014

Upíří série Underworld začala v roce 2003 a o devět let později to dopracovala ke čtvrtému dílu, který vydělal 160 milionů dolarů. To bylo jasné znamení, že válka upírů s vlkodlaky pořád láká do kin… (více)

Reklama

Reklama

Nejčtenější novinky

Nový Jurský svět našel hlavní tvář

Nový Jurský svět našel hlavní tvář

23.05.2024

Přípravy dalšího filmu ze světa Jurských parků a světů je v plném proudu a v těchto dnech stále probíhá zběsilý casting zcela nových tváří do legendární dinousauří franšízy. A jak se zdá, už víme, na… (více)

Nejnovější novinky

Banda skončí pátou sérií

Banda skončí pátou sérií

včera

Americký seriál Banda patří v současnosti k jedné z nejnablýskanějších vlajkových lodí streamovací služby Prime Video. Adaptace komiksu, v níž superhrdinové nejsou opláštěné modly, které symbolizují… (více)

Nové Hunger Games jsou v přípravách

Nové Hunger Games jsou v přípravách

10.06.2024

Čeká nás opětovný návrat do dystopického světa Panemu. Bylo to jasné už po úspěchu loňského snímku Hunger Games: Balada o ptácích a hadech, který měl premiéru v polovině listopadu a s rozpočtem 100… (více)

Johnny Depp bude satan od Terryho Gilliama

Johnny Depp bude satan od Terryho Gilliama

09.06.2024

Hollywood dával nějakou dobu od Johnnyho Deppa (Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta) ruce pryč. Během jeho soudních tahanic s bývalou partnerkou Amber Heard (Aquaman) se zdálo, že slavnému herci… (více)

Reklama

Reklama