Reklama

Reklama

zpět na všechny novinky
ČSFD zve na speciální akci s hollywoodskými skladateli

ČSFD zve na speciální akci s hollywoodskými skladateli

05.04.2024

Kino Lucerna bude v pátek 19. dubna 2024 patřit dvěma renomovaným hollywoodským skladatelům, kteří do Prahy v rámci Composers Summit Prague přijedou osobně uvést svou tvorbu a předat zkušenosti začínajícím nebo talentovaným skladatelům. Laureates Night naváže na předání ČSFD Awards za celoživotní přínos v audiovizi na zahajovacím koncertě summitu Spectacular Music of Hollywood v Obecním domě, kde oba laureáti osobně představí své nejslavnější skladby v podání Českého národního symfonického orchestru.

Na velkolepém koncertu Spectacular Music of Hollywood 18. dubna 2024 vystoupí více než tucet fenomenálních skladatelů filmové a gamingové hudby. Laureates Night odstartuje den poté v 19 hodin v Kině Lucerna krátkými přednáškami dvou uznávaných autorů s ukázkami z jejich nejslavnějších světových děl. Moderovaný večer se poté změní na obohacující talk show, během které nám oba tvůrci odhalí zákulisí Hollywoodu, různé fragmenty z jejich života a recept na úspěch.
 
Celá událost proběhne v rámci Composers Summit Prague, jedinečné mezinárodní akce, pod záštitou ČSFD sdružující skladatele filmové a gamingové hudby. Vstupenky na Laureats Night jsou ke koupi na webu kina Lucerna a omezené množství registrovaných uživatelů ČSFD bude mít na akci vstup zdarma.

Reklama

Reklama

Nejčtenější novinky

Nový Jurský svět našel hlavní tvář

Nový Jurský svět našel hlavní tvář

23.05.2024

Přípravy dalšího filmu ze světa Jurských parků a světů je v plném proudu a v těchto dnech stále probíhá zběsilý casting zcela nových tváří do legendární dinousauří franšízy. A jak se zdá, už víme, na… (více)

Cillian Murphy se vrací k zombíkům

Cillian Murphy se vrací k zombíkům

18.05.2024

Kolem málokterého projektu je v posledních měsících takové haló jako okolo další Boyleovy apokalyptické vize. O pokračování filmů 28 dní poté a 28 týdnů poté, v nichž Británii zachvátil virus, který… (více)

Nejnovější novinky

Marvelovský Blade je opět v problémech

Marvelovský Blade je opět v problémech

včera

Je tomu už pět let, co byl producentem Kevinem Feigem oznámen reboot komiksového Bladea s Mahershalou Alim (Zelená kniha, Moonlight) v hlavní roli. Snímek, který by zapadal do současného Marvel… (více)

Kultovní Posedlost dostane americký remake

Kultovní Posedlost dostane americký remake

13.06.2024

Že klasická hororová díla osmdesátých let dostávají často nové moderní pojetí zejména z rukou Američanů, to není nic nového pod sluncem. Málokdo by něco takového však asi čekal u následujícího počinu… (více)

Banda skončí pátou sérií

Banda skončí pátou sérií

11.06.2024

Americký seriál Banda patří v současnosti k jedné z nejnablýskanějších vlajkových lodí streamovací služby Prime Video. Adaptace komiksu, v níž superhrdinové nejsou opláštěné modly, které symbolizují… (více)

Reklama

Reklama