Reklama

Reklama

zpět na všechny novinky
Marvel nejspíš našel svou Silver Surfer

Marvel nejspíš našel svou Silver Surfer

04.04.2024 Autor Jokolo

Fantastická čtyřka, vlajková loď příštích marveláckých let, opět získává reálnější kontury. Ústřední kvartet je již jasný, v hlavních rolích se objeví Pedro Pascal, Vanessa Kirby, Ebon Moss-Bachrach a Joseph Quinn. Doteď však nebylo známo nic o tom, kdo se jim objeví po boku, případně kdo jim bude stát v cestě. Teď to však díky serveru Deadline už víme, byť od Marvelu ještě žádné oficiální odklepnutí nepřišlo, ale nejinak tomu bylo i u casitngu hlavních postav. Ve vyhlížené marvelovce, od níž si jistě studio slibuje nemalé věci, si kultovní postavu Silver Surfera zahraje Julia Garner.

 

Než se začne na internetu ryčet, jak je možné, že další z oblíbených postav mění pohlaví, je třeba říci, že nepůjde o klasickou postavu Silver Surfera, která se objevila v předchozích filmových zpracováních, jako je například Fantastická čtyřka: Silver Surfer. Jeho pravé jméno je Norrin Radd a v předchozím zpracování jej daboval Laurence Fishburne. V tomto filmu ale pravděpodobně půjde o ženskou postavu jménem Shalla-Bal, jež je v komiksech jeho milou, ve filmu jsme ji ale zatím neviděli. A Julia Garner se na tuto roli zdá více než ideální. 

 

Je několikanásobnou držitelkou ceny Emmy za seriál Ozark, který si svou charismatickou rolí Ruth podmanila. Příští rok se navíc objeví v rovněž ambiciózním fláku Vlkodlak s Christopherem Abbottem (Chudáčci), jenž naváže na úspěch jiného klasického monstra, Neviditelného. Její kariéra je tak na vzestupu, evidentně jde navíc o velmi dobrou herečku s charakteristickým projevem, který může této postavě vdechnout něco, co diváky zaujme. Spolu s dalšími oznámenými tvářemi, snad vyjma Pascala a Kirby, se navíc jedná o umělkyni, která má již něco za sebou a fandovskou základnu si vybudovala, na svůj velký průlom ale stále čeká a tahle komiksárna by jí mohla dost pomoci. Film chystá autor WandaVision Matt Shakman, natáčení by mělo začít ještě letos a s premiérou se stále počítá na lukrativní datum 25. července příštího roku. 

Reklama

Související novinky

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

25.05.2024

V minulých letech se komiksácké studio Marvel s oznamováním nových projektů trošku urvalo z řetězu. Po vrcholné éře, kdy hlediště kin praskala ve švech pod nápory chtivých diváků, kteří potřebovali… (více)

Jurské město nabírá další obsazení

Jurské město nabírá další obsazení

17.04.2024

Sedmý film dinosauří série se hýbe kupředu raptořím tempem. Mnoho času totiž nezbývá, premiéra filmu, jehož údajný název má být Jurské město, je pořád stanovena na klasický letní blockbusterový slot… (více)

Čtvrtý Star Trek možná přece jen dorazí

Čtvrtý Star Trek možná přece jen dorazí

28.03.2024

Filmové pokračování rebootované série Star Treku, jež by navázalo na třetí díl Star Trek: Do neznáma, bylo již několikrát oznámeno, aniž by se práce na něm jakkoliv pohnuly. Do absurdna byly tyto… (více)

Co si nenechat ujít na festivalu Pragueshorts?

Co si nenechat ujít na festivalu Pragueshorts?

27.02.2024 Reklama

Ve středu 28. 2. vypukne 18. ročník Mezinárodního festivalu krátkých filmů Pragueshorts Film Festival, organizovaného každoročně pod hlavičkou MFF Karlovy Vary. Na ty nejlepší krátké filmy z Česka i… (více)

Druhý Gladiátor byl extrémně drahý

Druhý Gladiátor byl extrémně drahý

26.02.2024

Loňské stávky se nějak podepsaly snad na každém natáčení. A čím větší produkce, tím více studia pravděpodobně krvácela, když se práce na filmu zastavily. Své o tom ví Ridley Scott, který loni na… (více)

Obsazení Fantastické čtyřky potvrzeno

Obsazení Fantastické čtyřky potvrzeno

15.02.2024

Velké tajemství to nebylo, ale oficiálně potvrzeno taky ne. To se změnilo včerejším Valentýnem, kdy Marvel oznámil definitivní obsazení své Fantastické čtyřky. Reeda Richardse, nejgeniálnějšího vědce… (více)

Lednové tipy z VOD služeb

Lednové tipy z VOD služeb

31.01.2024 Reklama

Zima nám stále ještě nekončí, a tak pokud hledáte nápady, jak si zpříjemnit chladné večery strávené u televizních obrazovek v pohodlí a teple domova, máme pro vás opět pár zajímavých i netradičních… (více)

Boj o moc a Medvěd si podmanili ceny Emmy 2023

Boj o moc a Medvěd si podmanili ceny Emmy 2023

16.01.2024

Proběhlé předávání cen Emmy se ocitlo v poněkud kuriózní situaci, když se slavnostní ceremoniál kvůli stávkám v Hollywoodu odsunul ze září 2023 na leden 2024. Navíc zde byly předávány ceny za seriály… (více)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

30.12.2023

Rok 2023 se uchýlil ke svému konci a přišel tedy čas, abychom vám stejně jako v předešlých letech opět představili výroční topky tří filmů a případně taky tří seriálů podle některých z… (více)

Reklama

Reklama

Nejčtenější novinky

Kaskadér propadl, přesto má napsané pokračování

Kaskadér propadl, přesto má napsané pokračování

06.05.2024

Kinaři teď nemají zrovna nejlepší časy. Blíží se totiž letní sezóna, která tradičně bývá nařachaná těmi největšími blockbustery a do pokladniček kin často nasype cenné zlatky. Jenže se zdá, že ta… (více)

Nejnovější novinky

Ani Furiosa nezabrala, lidé do kin nechodí

Ani Furiosa nezabrala, lidé do kin nechodí

včera

Pohled na celosvětové tržby kinařů je tento rok týden od týdne smutnější. O potenciální blížící se krizi kin i velkých filmových studií se mluví už poměrně dlouho a důvody jsou nasnadě. Vzestup… (více)

Třetí Na nože dostalo název a nabírá obsazení

Třetí Na nože dostalo název a nabírá obsazení

28.05.2024

Detektiv s výrazným jižanským přízvukem, Benoit Blanc, se vrací řešit nový podivuhodný případ... svůj zatím nejnebezpečnější. Jak už bylo dříve avizováno, z chválené detektivky Na nože režiséra Riana… (více)

Reklama

Reklama