Reklama

Reklama

Seung-heon Song

Seung-heon Song

nar. 05.10.1976 (46 let)
Soul, Jižní Korea

Biografie (1)

Song začal svoju kariéru v roku 1995, ako model pre značku jeansov Storm. Od roku 1996 hrá v seriáloch a televíznych drámach. Prvýkrát sa do pamäte divákov vryl v populárnom sitcome Three Guys and Three Girls v roku 1996. Nasledujúci rok začal jeho výrazný kariérny úspech v TV drámach, ktoré mu zabezpečili popularitu v celej Kórei. Jeho filmový debut prišiel v roku 1999, keď si zahral vo filme Calla spolu s Hee-seon Kim. Najväčšiu slávu získal v roku 2000, kedy bol… (více)

Zajímavosti (4)

Teuraiaenggeul (2014)

  • Během úvodních výrobních procesů posléze poměrně úspěšného seriálu se hovořilo o účasti také poměrně stejně úspěšného jihokorejského herce Seung-heon Song, který se divákům již dříve představil hned v několika divácky velmi úspěšných televizních sériích; Dr. Jin (2012) a další. Jeho účast byla ale nakonec bez dalších odůvodnění omluvena a záhy nahrazena jen o něco málo mladším hercem Jae-joong Kim, jenž se objevil v gangsterské roli o něco méně shovívavějšího z avizované trojice bratrů. A protože seriálový příběh měl divákům co nabídnout ještě i po svém skončení, stalo se, že z původně avizovaných dvaceti čtyř dílů vzniklo dílů dvacet šest. (Conspi)

Dakteo Jin (2012)

  • Prostředí literární mangy bylo seriálovými tvůrci upraveno tak, aby odpovídalo korejskému období. Japonské období Edo (江戸時代, 1603 - 1868) proto vystřídalo korejské období tehdy vládnoucí císařské dynastie Čoson (전주이씨, 1392 - 1910). A stejně tak byla i postava japonského politického prominenta Sakamoto Ryoma (1836 - 1867) nahrazena korejskou historickou politicky motivovanou osobností. Tou byla postava Ha-eung Lee, o jejíž seriálové ztvárnění se postaral jihokorejský charismatický herec Beom-soo Lee. Celá televizní série byla vysílána rovněž i v Japonsku. Jenže s malým rozdílem. Seriálový vztah jihokorejských herců Seung-hoon Song (Hyeok Jin) a Min-yeong Park (Mi-na Yoo) byl scenáristicky pozměněn tak, aby dvojice nebyla milenci, jak tomu bylo v původním provedení, ale jen sourozenci. (Conspi)

Sedm mečů (2005)

  • Role hlavního filmového hrdiny byla s doprovodnou částkou činící 400 tis. amerických dolarů předložena prvně jihokorejskému herci Song Seung-heon (A Better Tomorrow (2009)). Ten ji přijal a dokonce začal s nutným rutinním tréninkem jízdy na koni či šermířstvím. Svoji účast na snímku odmítl až krátce před jeho samotným natáčením, v době, kdy, jak na adresu zaskočených filmových tvůrců uvedl, měl povinnosti u jiných filmových projektů. Donnie Yen posléze bez nejmenšího zaváhání nabídku filmové role přijal. (Conspi)

Galerie (98)

Reklama

Herec

Host

Pořady
2017

인생술집

Ovládací panel

Fanklub

(4)

Reklama

Reklama