foto

Malina Weissman

  • nar. 12.3.2003 (16 let)
    New York City, USA

Biografie

Malina Weissmanová se narodila 12. března 2003 v New Yorku v New Yorku v USA. Chtělo by se říct, že pokud vaše matka vlastní modelingovou agenturu, máte předem danou protekci. Pokud by ale nádavkem k tomu neexistoval talent a půvab, nebylo by to stejně nic platné. Třináctiletá Newyorčanka, kterou momentálně můžeme vidět v našich kinech v komedii Já, kocour, získala před svou první filmovou rolí spoustu zkušeností právě v reklamách. Byla dětskou modelkou pro prestižní značky jako Calvin Klein, Ralph Lauren nebo Benetton. S touto prací začala, když jí bylo osm let. Nejvíce se jí líbila práce pro společnost Old Navy. ''Měli tam obrovskou trampolínu a já jsem mohla skákat tak vysoko, jak jsem chtěla,'' uvedla v interview. Líbí se jí také, když se reklamního fotografování a natáčení zúčastní zvířátka.
 
Malina je velmi inteligentní dívkou, která kromě rodné angličtiny plynně mluví také španělsky a německy. Ve volném čase se věnuje zpívání, tanci, jízdě na koni a synchronizovanému plavání. Má rozhodně taneční nadání a ví, že se tak dají vyprávět i příběhy. První rolí kterou dostala, byla mladší verze Megan Fox v úspěšných Želvách Ninja. To se psal rok 2014. O rok později následoval životopisný muzikál Thirsty a televizní seriál Supergirl. No a letos se zviditelnila jako Rebecca v již zmíněné komedii Já, kocour, kde se její tatínek Kevin Spacey převtělí do domácího mazlíčka. Malina ještě neví jestli chce být herečkou nebo veterinářkou, ale pokud se rozhodne pro první možnost, určitě se neztratí.

Black "Stoka" threat

Herecká filmografie

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace