Reklama

Reklama

Marek Duranský

Marek Duranský

nar. 1992
Bratislava, Slovensko, Československo

Biografie (1)

Marek Duranský je slovenský cestovatel, dobrodruh, fotograf a nadaný písničkář. Má vystudovaný bakalářský titul z informatiky. Ale jak sám tvrdí, tak kancelářská práce ho nebavila, tak u svého oboru nezůstal a živil se třeba i v hotelu, kde lidem parkoval auto.Jelikož není sedavý typ, na svoji první cestu se vydal už roku 2014 ve 22 letech, kdy se sám stopem vydal na cestu přes Evropu, která byla dlouhá přibližně  5 700 km a trvající 62 dní. Na útraty během cesty… (více)

Zajímavosti (2)

Afrikou na pionýru (2019)

  • Marek Slobodník dostal v Mozambiku maláriu, na ktorú v Afrike umiera ročne pol milióna ľudí. Niekoľko dní to s ním vyzeralo beznádejne a hrozilo, že cesta bude musieť byť ukončená. Pobyt v nemocnici ako aj celý priebeh choroby zachytil na kameru Marek Duranský, ktorý bol hospitalizovaný spolu s Marekom Slobodníkom s rovnakou diagnózou. (ČSFD)

Marek Slobodník

  • Marek dostal v Mozambiku maláriu, na ktorú v Afrike umiera ročne pol milióna ľudí. Niekoľko dní to s ním vyzeralo beznádejne a hrozilo, že cesta bude musieť byť ukončená. Pobyt v nemocnici ako aj celý priebeh choroby zachytil na kameru Marek Duranský, ktorý bol hospitalizovaný spolu s Marekom Slobodníkom s rovnakou diagnózou. (Zdroj: Soňa Robelová)

Reklama

Herec

Kameraman

Dokumentární
2020

Afrika na Pionieri (TV seriál)

Režisér

Host

Pořady
2017

Trochu inak s Adelou

Střihač

Dokumentární
2021

Cesty po Slovensku s Marekom & Marekom (TV seriál)

Ovládací panel

Reklama

Reklama