foto

Milo Gibson

  • nar. 1990
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Milo je šesté dítě hollywoodského herce Mela Gibsona a jeho manželky Robyn Moore. Milo vyrůstal v Malibu v Kalifornii, kde na střední škole hrál americký fotbal a vyučil se jako elektrikář a tímto povoláním se i živil. Po několika letech se rozhodl následovat svůj sen a začal studovat drama v Santa Monice. V jednom časopisovém článku se Milo zmínil, že kráčí v otcových stopách, ale že doufá, že se mu podaří vystoupit z jeho stínu.

Jeho první rolí byla malá role vojáka ve filmu Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny, který jeho otec režíroval po mnohaleté přestávce. „Natáčení byla zábava, ale přitom jsme měli profesionální vztah,“ říká Milo o spolupráci na tomto filmu. Další příležitostí pro Mila byla role Capona v Gangster Land. Tuto roli Milo přijal vcelku bez rozmýšlení, údajně si myslel, že bude zábava zahrát si roli „nedotknutelného muže“.

David "Dave_ff" Kučera

Herecká filmografie

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace