foto

Veronica Diaz

  • nar. Buenos Aires, Argentina
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Veronica Diaz, jinak také známa pod jmény Veronica Diaz Kohler, Ornella Diaz či Veronica Passarella, se narodila v Buenos Aires. V raném věku Veronica začala se svoji hereckou kariérou po boku svého otce Miguela Ruize Diaze, který hrával v divadelních představeních v Buenos Aires, také se začala zajímat o vážnou hudbu a tanec. Studovala balet ve věhlasném divadle Teatro Colón, kde tancovala s profesionály tance z celého světa. Veronica se brzy zviditelnila, a tak později přijala nabídku na stipendium škole baletu v Miami.
V Miami se objevila ve hře Requiem for Yarini, kde byla za svůj herecký výkon oceněna, jako “herecký objev roku“. Posléze se zabydlela v New Yorku a Los Angeles, kde podepsala pracovní smlouvu s americkou televizní společností CBS. Objevila se v oblíbeném a známém seriálu ODLOŽENÉ PŘÍPADY (2003), PLASTICKÁ CHIRURGIE S.R.O (2003) a dále také ztvárnila vedlejší postavu ve filmovém dramatu NOT FADE AWAY (2012).
Mezi její oblíbence co se herectví týče, tak rozhodně patří Tom Cruise, Benicio Del Toro, Matt Damon, Ben Affleck a David Schwimmer. Veronica ráda tráví čas ve společnosti svých přátel, ráda čte, sleduje filmy, poslouchá hudbu či usrkává ze skleničky vína.

elixir

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace