foto

Eleonóra Mojsejová

  • nar. 12.10.1958 (60 let)
    Trenčín, Slovensko, Československo
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Nora Mojsejová, za svobodna Pischová se narodila 12. října v roce 1958 v okrese Prešov. Jako malá se s rodinou přestěhovala do Košic, kde v roce 1976 odmaturovala na obchodní akademii a poté vystřídala několik zaměstnání, hlavně v ekonomickém oboru. Její poslední zaměstnání, než začala podnikat, bylo ve Slovenské spořitelně, kde pracovala za přepážkou, poté se vrhla na již zmíněné podnikání a to ve finanční sféře. V té době se vdala za podnikatele Kassaia, se kterým žila 15 let.

Asi nejdůležitější moment v Nořině životě nastal, když potkala svého budoucího manžela zpěváka Braňa Mojseje. V roce 2003 se vzali a jejich svatba byla v obrovském stylu. Konala se v Košicích v luxusním hotelu Slovan a bylo pozváno více než 1000 hostů. Pravděpodobně z hlavy Braňa přišel nápad jejich manželství zmedializovat. Se slovenskou televizí STV podepsali smlouvu na pořad DOMÁCA HORŮČKA, který byl však zrušen a to z důvodu, že se televizi nezamlouvalo jejich velmi vulgární jednání. V roce 2005 odstartovala Markíza další kontroverzní show s názvem MOJSEJOVCI. Manželé poskytli svou kýčovitě luxusní vilu k natáčení a vítěz této show získal dva miliony slovenských korun, které platili přímo Mojsejovi. Další z pořadů, který byl kvůli sporům a jejich chování zrušen byl NORA A BRAŇO - ICH PRAVDIVÝ PRÍBEH.

V roce 2008 založila Nora společnost Nora Fashion, ve které také sama působí jako návrhářka. Móda, kterou její společnost produkuje je však určena jen vybraným zákazníkům. Šaty jsou šité z exkluzivních látek a často jsou vykládané kameny od Swarovského. Průměrná cena jednoho modelu je prý kolem 20 000 korun. V roce 2009 byla Nora obviněná z daňových podvodů a v prosinci měli velmi vážné manželské problémy, což bylo velmi vděčné téma pro slovenský tisk. Momentálně je Nora hlavní postavou nové reality show ŠÉFKA, kde 16 lidí soupeří o pozici top managera s ročním platem 100 000 dolarů v její společnosti Nora Fashion.

Lukáš "Ruuzha" Růžička

Herecká filmografie

TV pořady

2013 Nákupní maniačky (TV pořad)
2011 Návrat kráľov (TV pořad)
Šéfka (TV pořad)
2010 Show Jana Krause (TV pořad)
TOP STAR (TV pořad)
Čápi s mákem (TV pořad)
2008 TOP STAR magazín (TV pořad)
2007 Čo na to Mojsejovci? (TV pořad)
2006 Nákupná horúčka (TV pořad)
2005 Mojsejovci (TV pořad)
2004 Uvolněte se, prosím (TV pořad)
1998 Nikdo není dokonalý (TV pořad)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace