Podruhé mě neoklameš (2024) (seriál)

Dík vypatlanému monologovi za vyzrazení brutálního spoileru.

Stopař se sekerou (2023)

Je až úsměvné, jak byli všichni překvapení, že borec, co někoho třikrát praštil sekerou, může být vrah. 'Murica.

Vyproštění 2 (2023)

Asi to není úplně hlavním záměrem filmu, ale jednička i dvojka pro mě skvěle fungují jako digitální antikoncepce.

Morbius (2022)

Upřímně nevím, co si myslet. Film byl pro mě v pořádku co do hereckých výkonů a efektů, neměla jsem problém ani se scénářem a akčními scénami. Přišlo mi to ale celé hrozně uspěchané, hodně věcí se tam dělo "zničehonic", jako by kontext proběhl mimo plátno a pak mi tam prostě chyběl.

Právě jsem zabil tátu (2022) (seriál)

What do you get if you severly abuse your son, turning him into emotinally incapable wreck? You get what you f**king deserve.

Predátor: Kořist (2022)

Buee já nechci vidět umírat zvířátka, já chci vidět umírat lidi.

Sandman (2022) (seriál)

Z těch komentářů tady by se jeden zeblil.

Seveřan (2022)

Objektivně za 4*, bohužel u těchto typů filmu mám problém v tom, že pak nepoznám, co je realita a co jen přelud/fantazie. Zbytečně se mi pak nedaří nechat se unášet dějem, když mám pořád pochybnosti, jestli můžu danou scénu brát jako fakt.

Ve jménu nebes (2022) (seriál)

Některé pasáže pro mne, jakožto nevěřící emancipovanou ženu, byly vyloženě očistec. Příběh je zajímavý a v jistém směru neotřelý, každopádně na mne zde bylo až moc Bratrů a ke konci už jsem se v nich začínala v obou liniích ztrácet. Andrew G. a Sam W. jako vždy vynikající. PS: Nic mě nedokáže znechutit tak, jako násilí na zvířatech a bezbranných.