Piraňa 3D (2010)

Útok piraní dobrý, ale panebože, tolik koz pohromadě snad ani nebylo nutné, i když chápu, že cílovou skupinou jsou nadržení teenageři. Opravdu ale netuším, kdo by do háje chtěl vidět piraňu vybrkávající ukousnutý 3D penis. Chlast, sex a tuč tuč nejak není šálek mého čaje a tak když ti puboši ve víru feromonů ignorovali nařízení policajtů, ten masakr jsem jim ze srdce přála. Piraně skáčou, kousaj, břichem dovnitř, pusou ven.. Spoiler Alert! Jo a taky jsou očividně pěkný perverzáci, když první kousnutí na té cool párty je do zadku. :)) //A taky nechápu, proč při final fight piraně neodplavaly už když stáhly pod vodu tu dlouhovlasou kozatou ženskou, ale náš mladý hrdina musel do korýtka přidat ještě toho bezkuláka se srandovně ohlodanýma nožičkama. Taky nějak nerozumím účelu té nahé holky na paraglidingu, hlavně tedy jaktože ji v jednom momentě točí na kameru a v další chvíli jsou uplně jinde, holce rybičky okusujou lýtkový sval a ti co ji před chvílí točili jí nevěnují žádnou pozornost.// Na druhou stranu některý efekty byly opravdu.. efektní, obzvláště se mi zaryla do paměti scéna, kdy se nebohé slečně zamotaly vlasy do lodního šroubu. Zítra se asi půjdu ostříhat na ježka.

Podruhé mě neoklameš (2024) (seriál)

Dík vypatlanému monologovi za vyzrazení brutálního spoileru.

Pohádky na dobrou noc (2008)

Na tomto filmu mě zaujalo bohužel jen morče Bulva. Nikdojiný bohužel nepodává lepší (rozumějte dívatelný) herecký výkon. Scénář psal fakt asi nejaký slabomyslný člověk, Adam se chová naprosto křečovitě a sobecky, nepozastavuje se nad skutečností, že se mu v životě děje něco sci-fi a okamžitě toho nechutně využívá. Pro mě by byla reálnější skutečnost že povykládám pohádku a podle toho se mi odvíjí další den, než chování Adama v tomto filmu.

Pokušitel (2016)

Člověk, co v komentářích psal, že nechápe proč se v dnešní době natáčí filmy s touto tématikou, by si měl vytáhnout hlavu ze zadku a rozhlédnout se kolem sebe. I když ono možná stačí rozhlédnout se v komentářové sekci u určitých filmů tady.

Polda z Marsu (2008) (seriál)

Tak závěr to totálně zazdil. Bohužel.

Právě jsem zabil tátu (2022) (seriál)

What do you get if you severly abuse your son, turning him into emotinally incapable wreck? You get what you f**king deserve.

Predátor: Kořist (2022)

Buee já nechci vidět umírat zvířátka, já chci vidět umírat lidi.

Projekt Power (2020)

Já: "Má to nic moc hodnocení a recenze Enšpígla mě dost zneklidňuje, ale tak hraje tam MGK, toho bych mohla mít jako focus checkpoint, tak to prubnu." Já po 15 minutách: "Aha." ... Takže asi tak. Oceňuju inventivní mutace a dobré herecké výkony, ale děj a zvolené techniky, jak danou scénu natočit, byly prostě.. špatně (jak už tu zmiňuje Marigold). PS: Ten třídní gansta rap byl totální cringe, stejně tak, když před ním Robin furt zdrhá, i když on ji chrání a stejně tak, když mu šije ránu na veterině - "You did this?" -- Neasi vole, to ti zašila ta čivava v kleci napravo. ... PS2: black/white here we go again, gah.

Rány (2019)

Já jsem vůbec nepochopila, o co tam vlastně šlo. Nechápu, jaký byl smysl toho tunelu a popravdě jsem myslela, že závěr je teprve tak půlka filmu a pak se konečně dozvím, co se to tam děje a hlavně proč se to děje. Oceňuji ale herecké výkony a že jsem se nenudila, pořád se tam něco dělo, i když jsem teda vlastně nechápala, co.