Zodiac (2007)

Chvilkami jsem se až ztrácela v celé té spleti jmen, ale na konci to dávalo jeden velký a přehledný celek. o Zodiakovi jsem nikdy moc neprahla, ale tento film ve mně probudil touhu znát jeho příběh. nebo vlastně ne, probudil ve mně touhu znát příběh Roberta Graysmithe. Bravo.

Zootropolis: Město zvířat (2016)

Skvělý animák, chyběla mi tam ale mezidruhová erotika. Fajn fajn, já vim, ale aspoň tu pusu si dát mohli, sakra!

13 přikázání (2017) (seriál)

Seriál jako takový zajímavý, rozuzlení v podstatě taky, byť pro mne bylo poněkud neuvěřitelné a ještě asi dva díly od odhalení jsem čekala, že to bylo jen nějaké šméčko na diváka.. Nepochopila jsem konec s tou dcerou - nejdřív matka sama navrhuje ústavní léčbu a když ji tam otec teda dopraví, tak je to najednou špatně.. Celkově ten konec mi přišel až zbytečný, mohlo to skončit v hausbotu hlavní dějovou linkou, ty "dozvuky" už mě moc nezajímaly. A proč se ta Vicky nikdy neučeše? Hrozně mě ten její racochejl rozptyloval.

16 a těhotná (2009) (pořad)

Sem tam mi příjde, že ta holka snad otěhotněla naschvál, aby se dostala do tohohle pořadu.

47 róninů (2013)

Spíš 46 xenofobních hňupů + 1 otloukánek. Radši si pusťte Posledního samuraje. Je tam Hiroyuki Sanada, Tom Cruise tam díky Kenovi W. a pořádnému scénáři má co hrát, je tam Bob, je tam nádherná japonka a prvotní nevraživost samurajů vůči nesamurajovi je tam uhrána s noblesou.