Auta 2 (2011)

Kdyby Burák nebyl tak trapný, hodnotil bych výše. Už jen pro mojí slabost pro Guida. Škoda.

Terra Nova (2011) (seriál)

Slušné, ale Stephen Lang je přece zvyklý na trochu jiné digitální efekty. Po téhle stránce se mohlo přidat na rozpočtu.

Útok na věžák (2011)

Gorilla-wolf-motherfucker :-) ... Kdo neviděl v originále s trochou znalostí angličtiny, měl poloviční zážitek.

Speed Racer (2008)

Dobrá podívaná, ale ten kluk s opicí byl tak neuvěřitelně protivný a trapný, že u mě shodil hodnocení tak o 30%.

Správci osudu (2011)

Probíhání dveřmi hezky udělané, ale tenhle snímek není ničím extra.

Fallout: Nuka Break (2011)

Ale jo, nebylo to nejhorší. Falloutovskou atmosféru se povedlo převést do filmového zpracování, i když samozřejmě na tomhle filmečku je vidět, že jde o amatérský pokus. Doufám, že se dožiju i nějakého profesionálního celovečerního zpracování téhle hry, která je určitě jedna z nejlepších vůbec.

Ve jménu krále (2007)

Když já jsem se u toho ani na chvilku nenudil a toho si vždycky u filmů cením. Dobře, pár divných chvilek a střihů to mělo, ale znám horší filmy, hodně horších filmů.

Babylon A.D. (2008)

Nebýt podivného konce, tak bych s klidem hodnocení i zvýšil.

Správnej polda (2003)

Potlačování protestu v Johannesburgském slumu v úvodu tohoto filmu je pro mě nezapomenutelná scéna. Zbytek bych zařadil mezi průměr.