Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
11 fanoušků
/ 9 bodů
cocco
Aneta Fialová
Zlín, Zlínský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Animovaný
Dobrodružný
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Velká Británie
Německo
Francie
Česko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Věčný svit neposkvrněné mysli
(2004)
Útěk do divočiny
(2007)
Trainspotting
(1996)
Sametová extáze
(1998)
Tohle není Kalifornie
(2012)
Led Zeppelin: The Song Remains the Same
(1976)
Star Wars: Epizoda II - Klony útočí
(2002)
Stopařův průvodce po Galaxii
(2005)
Klub rváčů
(1999)
Princezna Mononoke
(1997)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
9 bodů
Fanklub
(11)
cherylike
Beer Ceps
Nebeská
Emzet
CROWee
glitter
Kodam
Avek
Mara.
Vojcek6
Majklicek
Časové pásmo bylo změněno