Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Jackson opět dokázal, že Středozem je prostě kouzelná. Navíc ukázal, že když budete ignorovat rakovinu, může vám narůst vážně šílená záležitost, se kterou budete moct být klidně skřetím králem, a že ženy se strií vážně bát nemusí, může to být i horší.:-) Úplně na mě dýchla nostalgie ze čtení a z první projekce Společenstva, na které jsem byla před jedenácti lety (bože, je to už tak dlouho!). Už se těším na druhý díl a doufám, že i Hobit bude mít své sběratelské vydání, to mi nebude chybět ve sbírce.:-) ..... a prostě Gollum, Gollum! :-)

Hollywood Dirt (2017)

Panebože, to bylo blbý! Přiznávám, že jsem to před pár lety četla, a kvůli tomu jsem byla zvědavá i na adaptaci. Ta knížka ale takhle stupído nebyla (jako do zlatýho fondu to taky nebylo, ale kurňa ve svým žánru dobrej průměr). Hlavně ty herecký výkony byly fakt na Oscara. Paní plastická operace a její fejkovej jižanskej přízvuk se nedaly sledovat ani poslouchat. A ten týpek, co hrál oscarovýho herce a uměl jen jeden výraz byl taky vtipnej. Nakonec to bylo tak blbý, až to bylo komický.

Honest Trailers (2012) (seriál)

Děkuji YouTube, lidem ze ScreenJunkie a bohům, že tato záležitost vzniká. Vždycky jen čekám, až vyjde další...:-)

Hranice nemožného (2008) (seriál)

4. série nám teď trošku tápe, no snad se zvedneme a popojedeme v tom skvělém tempu, které jsme nastavili v první sérce, co ty na to, Džejdžeji?:)

Hra o trůny (2011) (seriál)

Po prvních třech dílech jsem bez komentáře hodila pět hvězd. Po skončení první série si za tím stojím. Snad žádný film/seriál ve mně ještě nedokázal vyvolat tak silné emoce (prostě se mi příčí pár postav, a když je vidím na plátně, vážně se mi otvírá kudla v kapse:D).

Hry bez hranic (1965) (pořad)

Ten první rok, co je přestali dávat jsem ještě jako vcelku malé děvče nechápala, jak něco tak skvělého mohlo skončit! Koukala jsem na to každý rok, vždycky u babičky. Tudíž to pro mě má ještě o to znásobenou roušku nostalgie. Pamatuji si, že jedno léto je dokonce opakovali... nemohla jsem se nedívat;-)

Hříšný tanec (1987)

Je to plné klišé, ale vždycky se k tomu ráda vrátím... čas od času prostě každý potřebuje ten svůj oddech.:-)