Star Trek: Discovery - Naděje nebyla zbytečná, 1. část (2020) (epizoda)

Predstaviteľ novej skoro-hlavnej postavy nemá žiadnu mimiku, to ma na tom celom štvalo najviac. Dej vyzerá byť inšpirovaný starými scifi filmami, jasne že sa pôjde na trh, jasné že na každom kroku bude svetielkujúca technológia, jasné že nastanú nebezpečenstvá. Ale tak aspoň to nebola nuda.

KTWK (2019)

Narazila som tu na to náhodou a nie som si istá, čo to vôbec je, na čo som narazila. Ani či to má byť Frank alebo Kevin. A ak Kevin, či žiada, nech sú naňho ľudia milší a nekameňujú ho, alebo nech si naňho dávajú bacha. Na pár-sekundové video veľa zmätku v hlave. :)

The Brave (2017) (seriál)

Nijak prielomové, ale nenásilne sympatický tým a sledovalo sa to dobre, bola by som pokračovala.

Šibal (2020) (seriál)

Len pilot. Malo to byť humorná teenage mysteriózna story. Je to dlhá nuda o tom, ako si protivná mamka rada zaparí, a mladý "hrdina" sa pretĺka malomestským životom a trochu pritom tripuje. I pilot dopozeraný len zrýchlene.

Emily in Paris (2020) (seriál)

Tešila som sa na guilty pleasure a nakoniec som to dopozerala vyložene len pre totálnu nenáročnosť sledovania, o pleasure sa veľmi hovoriť nedá. V podstate dej je Som usmievavá ale šéfka ma nemá rada - cvaknem na súkromný IG momentku súvisacu s klientom - fíha, náhodou som vďaka tomu úspešná marketérka - dala by som si fešáckeho suseda ale nemôžem, tak ešte že klienti sú poväčšinou tiež muži - Paríž je najúžasnejšie mesto na svete.

Next - Složka č. 1 (2020) (epizoda)

Príjemne prekvapenie. Nie príliš hlboké, nie príliš plytké, a hlavne nie nudné. Teším sa, že budem sledovať.

Emily in Paris - Emily v Paříži (2020) (epizoda)

Veľmi ma pobavil komentár nejakej iris_kate "This looks so cliché and lame. I’m going to watch it" a nové guilty pleasure potrebujem ako soľ. Pilot ale nepresvedčil o ničom, zatiaľ je to extrémne nemastné neslané.

Bodyguard - Episode 6 (2018) (epizoda)

Videla som e1, youtube video so sniperom na auto a teraz e6. Som spokojna tak akurat, viem ze je to barbarstvo, no co som chcela som videla a nepotrebujem vidiet nic dalsie.

V síti (2020)

Hodnotené ako film - dobré, len mnohé strihy mi nepasovali, semtam mi niečo chýbalo. Najsilnejší bol úvod s deťmi na telefónoch, ten jeden mlaďoch, a pre mňa cez rozmazanie výrazy v tvárach predátorov pri osobných stretnutiach - niektorí div že neslinali, iní prejavovali totálny nezáujem o iného človeka. Ako námet a realita dobré, koľko pozornosti sa filmu a jeho verziám dostalo. Nejdem si na čsfd vylievať srdce, no už štatisticky sa s niečim podobným stretáva priveľa mladých.