Pivoting - My Friend Died! (2022) (epizoda)

Na mňa priveľa moming a tlačenia situácií do rádoby komického extrému. Slabšie, ale stále potencionálně enjoyable.

Pluk mizerů - Epizoda 1 (2022) (epizoda)

NIečo do seba to má, ale čo ja viem... asi by som potrebovala, aby sa príbeh posunul o kúsok ďalej, alebo aby postava, ktorá dostáva najviac screentime, naozaj urobila niečo zaujímavé, nie len mala attitude.

Princezna (2022)

Rozprávka o princeznej, čo sa sama prebojovávala armádou zloduchov z vrchu svojej veže. Prakticky od začiatku do konca nonstop, všetko bojom na blízko. Neni to žiadne veľdielo, ale zabaví.

Projekt Adam (2022)

Reynolds prekonava sam seba. Nie len ze cely film drzkuje ako obvykle, ale tento drzkuje dokonca sam so sebou. :D Ale srsly, neskodny rodinny scifi filmik, ako taky je ok a vlastne akcny nadpriemerne.

Před vraždou (2022) (seriál)

Par pritiahnuti za vlasy, ale ako celok si pozornost a zvedavost co bude dalej drzalo prakticky celu dobu. Dobry pocin.

Reacher - Vítejte v Margrave (2022) (epizoda)

Hora svalov s medzinárodnou minulosťou, ktorá rada ukazuje, aká je chytrá a pekná... a ktorá rieši jednu mŕtvolku na jednom malom mestečku. Bitky sú ok a na machovstvo by som si zvykla, len to malé mestečko pre mňa nemá veľmi potenciál, lebo už v pilote musia príbeh hrozne barličkovať, aby ho tam mohli zasadiť. E2 ešte pozriem.

Rekrut - N. Š. J. P. (2022) (epizoda)

Premisa fajná, neposedný úprimný rookie not-operative, čo nemá šajnu, ako svet funguje. Ale čo ja viem, nejak to pre mňa nefungovalo. Choval sa ako pako a celé to nevyzbrojiť ho ani čriepkom informácie mi bolo proti srsti.