Jeho temné esence - Lyra's Jordan (2019) (epizoda)

Lyra mohla byť roztomilejšia. McAvoyova postava mohla byť ľudskejšia, keďže ho mám rada. Ale inak celkom príjemne prekvapenie, matne som si pamätala, že seriál mal zlé recenzie, tak som bola celkom pozitívne prekvapená. (Knihu som nečítala, videla som film pred pár rokmi.)

Jett (2019) (seriál)

S1: Prve epizody som hodnotila dost nizko, hlavne kvoli ich nelogike. Postupne som si vsak serial oblubila a S1 ako celok je cool.

Jett - Daisy (2019) (epizoda)

Zatial mi nie je vobec jasne, v com ze ma byt ten zlodejsky talent. Z toho co som videla to moze byt ambiciozna prostitutka, ktora sa zakazdym necha chytit, takze skonci v putach alebo povrazoch. Ale beriem, ze je to pilot, potrebovali ju niekam dostat, pevne verim ze v beznych dieloch uz sa predvedie.

Jett - Charles Junior (2019) (epizoda)

Spolierove. WhyTF by nechal to zlato v trezore, ktory mu dopredu povedali, ze vyberu? WhyTF by Junior riskoval, ze sudca si este po ceste postazuje, ze ho k sebe mlady pozval a bol divny. Atd.

Jett - Josie (2019) (epizoda)

Ulala. Len skoda, ze mi je osud tej polisky fuk.

Joker (2019)

Viac tragicka drama nez komiksovka. V podstate o jednom vychudnutom, chudobnom, psychicky nemocnom muzovi, ktoremu sa pred ocami ruca aj to minimum, co v zivote ma. A proste snapne. Phoenixov smiech v kombinacii s velmi bolestnou mimikou je pod kozu prenikavy. Nie je to na 5 hviezd, ocenila by som udernejsi dej, ale myslim, ze tvorcovia svoj zamer uskutocnili naplno.

Jsem matka (2019)

No, povedzme, ze ok. Kam ale zmizol ten psik?

Jumanji: Další level (2019)

Nic moc. Par momentov pobavilo dobre, ale vacsina deja bola vsadena na nechapajucich dedkov a to sa rychlo stalo... starym. K CSFD projekcii: po minulej, kde ludia sedeli na schodoch, teraz bolo poloprazdno a dostali sa dnu male deti i paka, co sa pocas filmu opakovane fotili so zapnutou mobil-baterkou a v polke po chvili postavania v obraze odisli unikovym vychodom, takze jasne ze prisla zamestnankyna skumat preco. Proste zjavne boli v kine prvy krat v zivote.

Klaus (2019)

Zaciatok ma teda vobec nebral, ale postupne, ako sa roztapali srdcia miestnych, sa roztapalo aj to moje. Nakoniec velmi mila rozpravka.