• Thriller

Equilibrium (2002)

Parádní pecka.V podstatě depka proložená úžasnými akčními scénami.A hudba super.K tomu opět nadstandartní herecký výkon hlavního představitele.Paráda.

Kanibalové: Začátek (2003) odpad!

Odpad všech odpadů.Nechal jsem se zlákat vysokým hodnocením této video ubohosti , kopírující kanibalskou klasiku s obrazem na úrovni nejhorší telenovely.Hodně trapní herci a ještě trapnější kanibalský komparz.FUJ.

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Pro mě osobně, je "jestřáb" uplně nej válečný film.Drsné drama o nepovedné akci .Suprově a velmi reálně natočeno.

Dracula III: Odkaz (2005)

Na první pohled levné béčko z Rumunska a potom se z toho vyklubal příjemný horůrek.

Bolest (2006)

Docela mě překvapuje nízké hodnocení filmu.Mě osobně tento film hodně zaujal i když nevím čím.Mido chystá vydání dalších hororů z Thajska ,tak se docela těším.

Maturitní ples (2008)

Fuj,strašná ,ale opravdu strašná nuda.Nedám odpad jen pro mírné a občasné napětí.Naprosto zbytečný film.

Zombies: Den-D přichází (2008)

Já dávám tři hvězdičky.Sice levnost a TV obraz je až unavující ,ale vše je vynahrazeno parádními maskami a efekty.(A nelze vžádném případě tento film považovat za remake kultovního Day of the Dead od mistra žánru)

Mistři hrůzy (2005) (seriál)

Vynikající a skvělý projekt.I když jsem zatim neviděl všechny povídky , jsem nadšený.Jednotlivé díly mají svojí kvalitu , ale přesto bych vyzvihl hlavně Argentův "Pelts" .Atmosféra ,gore, hudba,prostě všechno.

Soudný den (2008)

Sice je to slátanina všeho možného,ale já se moc bavil i na podruhé.

Smrtihlav (1998)

Super temná jízda,kterou dokážu takto ohodnotit až po letech.Film jsem viděl třikrát a pokaždé přibyla jedna hvězdička.