G. I. Jane (1997)

Dobře natočená, silně pro americká slátanina s Demi Moore v hlavní roli. Může být něco horšího? Bohužel ano!

Rolničky, kam se podíváš (1996)

Nenáročná komedie o vánočním frmolu, kterou do bažin průměrnosti vrhá Arnoldův "herecký výkon"!

Žoldák: Legie zkázy (1998) odpad!

Tak neuvěřitelně nudný film už asi nikdy neuvidím. Aspoň doufám.

Kobova garáž (2003) (TV film)

První díl je jednoznačně super. Druhý je znatelně horší. Některé momenty má dobré, ale jako celek dost nudí a konec je takový nijaký... Vinu má špatný scénář. Jinak všechno ostatní je zvládnuté na výbornou. Takovými projekty může ČT směle konkurovat komerčním TV bez toho, že se bude lacině podbízet.

Říše slunce (1987)

Většina z nejlepších filmů neláme kasovní rekordy ani nemá plnou polici oscarů a Říše slunce patří mezi ně. Válka viděná očima dítěte je tak výborný film, že jeho neúspěch musí být nějakou daní za jeho dokonalost. Jeden z nejlepších filmů Stevena Spielberga.

Hook (1991)

Jako dítě jsem byl nadšen a film se mi dost líbil. Kdybych byl rodič nenudil bych se o nic méně. Film pro ty, kteří si nepřestali hrát.

Propast (1989)

Byl to můj první Cameron v kině a už tenkrát mě uchvátil. Vůbec nezestárnul ba naopak na DVD nabídl mnohem více a konec je teď daleko lepší. Cameron prostě umí a těším se na jeho nový projekt...

S čerty nejsou žerty (1984)

Bezchybné snad po všech stránkách. Na konci vždy zamáčknu slzu, protože už to končí...

Na Hromnice o den více (1993)

Perfektní scénář, výtečná režie a výborný mrzout Bill Murray se sladkou Andie MacDowell. Tohle můžu vidět každý rok.