Beowulf: Král barbarů (2005) odpad!

Totálně nezáživné, bezduché, zkráceně prostě ztráta času. 04.10.2007

Sejmi eso (2006)

První dvě třetiny filmu jsou nudné, ale poslední Vám to vynahradí. Perfektní akce, děj, kamera, herci prostě koukatelná záležitost. 22.09.2007

Drsný časy (2005) odpad!

Jediné, co tento film zdobí je Eva jinak je to totální ptákovina. Dva zhulení ožralci si hledají práci. Nakonec ji oba najdou a jeden zemře. Scénář jim musel dat fakt zabrat. Dívná kamera a vše jen negativní doprovází tento snímek. Bale se propadá do filmové žumpy. Snad ho z ní vytáhne nový Batman. 22.09.2007

Muž proti muži (2006)

Koukatelná záležitost, hlavně první dvě třetiny filmu. Pak už je to trochu nezáživné a nadlouhané. 18.09.2007

Hory mají oči 2 (2007)

Já jsem na rozdíl od většny nadšen. První díl mě zklamal, ale zde mi to tvůrci vynahradili i s úroky. Po nudné, hloupé, nezáživne jedničce je zde druhý díl, který je předvídatelný, ale o mnoho koukatelnější. 12.09.2007

Inkvizitor (2005)

tak strašné to zas nebylo. Dívat se na to dalo, i když podruhé už asi ne. Dolph už by za ty léta mohl vědět jak se dělá pořádná akce......asi to ještě nezjistil. 11.09.2007

Dokonalý trik (2006)

O tvůrců a aktérů bych čekal něco mnohem lepšího. Je to dost nepřehledné a zmatené a celkově úplně zbytečné. Toto hodnocení, které to má nechápu. 07.09.2007

Tajemství loňského léta 3 (2006)

Sice zbytečné pokračování, ale určitě nenudí a neurazí. Identita zabijáka mě ale zklamala. Toto by vymyslelo mallé děcko. 03.09.2007

Sexy párty 2 (2006) odpad!

Tak to je síla. Kromě pěkných koz tu nic dobrého k vidění není a to ještě hodně málo (jen 2 ženský). Ubohost. Po jedničce zklamání. 28.08.2007

Na pokraji smrti 2 (2007) odpad!

Za ty léta už by se mohl Art naučit točit filmy, ale bohužel se mu to ještě nepovedlo. Jediný, co je na tomto snímku dobrý jsou ty dvě kočičky, ale to na slušné hodnocení nestačí. 22.08.2007