Strážce (2006)

Neslané, nemastné. Michael na to prostě už nemá, ale úplný propadák to není. Nějaké sekvence jsou koukatelné. Největší pozitivum je Eva Longoria. 08.05.2007

Mimo zákon (2005)

Absolutně nezajímavé. Ničím nepřekvapí. Scénář o ničem. A hudba je katastrofální. Jediný pozitivum je LL COOL J. 07.05.2007

Mlha (2005)

Obrovské sklamání. Nechápu jak něco takovýho mohlo jít do kin. Námět nebyl špatný, ale to provedení..... 04.05.2007

Hadi v letadle (2006)

Vynikající snímek, který předčil, co se kvality týče, moje očekávání. Po hooodně letech natočil Samuel vynikající film. 1.5.2007

Za nepřátelskou linií 2 - Osa zla (2006)

Céčko jak vyšité, možná i ještě horší. Mělo to sem tam i nějakou světlou stránku, ale ne co se akce týče což je u akčního filmu zásadní. Akční sekvence jsou katastrofálně natočené. K prvnímu dílu se to přirovnávat nemůže. Mají společný jen ten název, tím to začíná i končí. 26.04.2007

Ro(c)k podvraťáků (2006)

Po dvou peckách (Snowboarďáci, Rafťáci) totální propadák. Vtipných okamžiků je zde opravdu pomálu. Vůbec film celkově nedosahuje valné úrovně. 25.04.2007

Král dobyvatel (2005)

Velmi milé překvapení pro mě. Chtělo by to ještě vše (bojové scény, příběh, obsazení atd.) dopilovat, ale výsledek je i tak koukatelný a po shlédnutí nevypínáte přehrávač se znuděným obličejem. 23.04.2007

Síla úderu (2006) odpad!

Stevenovi sem vždy fandil a vždy v hodnocení sem hledal důvod proč mu nadržovat, ale v tomto snímku jsem prostě nic nenašel. Ba naopak, je tisíc důvodů proč dát odpad. Akce je až poslední půlhodinu, ale tak katastrofálně natočená, že to snad ani hůř nejde. Dvojka Keusch Seagal ať už se spolu raději nepotkají ani na chodníku. Vždy to dopadne fiaskem. 22.04.2007

Kráčející skála 2: Odplata (2007)

Není to zas tak strašné. Je tam málo akce a když tam je tak je to takové mdlé. Každopádně nenudí. 22.04.2007

Gang v útoku (2006)

The Rock by měl točit jiný filmy. Sem se mně moc nehodí. Jinak celkově je ten film na jedno podívání a zbytečně dlouhý. Pro evropana a si méně záživný než pro amerikána. Tu se ten jejich fotbal moc nenosí. 22.04.2007